קוסמטיקאית פרא רפואית

.

 

 

כל מה שצריך לדעת על קוסמטיקאית פרא רפואית


קוסמטיקאית פרא רפואית כמה זה יעלה לי? איזה סוג טיפול אסתטי הכי מתאים לי?

 

ועוד תשובות לשאלות רבות שאנשים שואלים לפני שהם מחליטים לעשות טיפולים של קוסמטיקאית פרא רפואית.

 

ייעוץ טלפוני והצעת מחיר ללא התחייבות!

 

 

היום כבר אין צורך להשקיע זמן בחיפוש אחר מרפאת אסתטיקה רפואית טובה, אתר שירות 10 בדק ומצא עבורכם מרפאות אסתטיקה רפואית איכותיות ומקצועיות שקיבלו ביקורות חיוביות והמלצות מהגולשים ועכשיו גם אתם יכולים להינות מייעוץ מקצועי בחינם והצעות מחיר ללא התחייבות, מלאו את טופס בקשה להצעת מחיר ועד 3 קליניקות יחזרו אליכם טלפונית, בדרך זו תקבלו תשובות לשאלות וגם תעשו השוואת מחירים.

 

קוסמטיקה רפואית בהשוואה לקוסמטיקה רגילהיש עדויות לטיפולי קוסמטיקה כבר בתקופה העתיקה של מצרים הקדומה ולכן קוסמטיקה נחשבת לאחד המקצועות העתיקים בעולם.

 

לאורך השנים התפתח ענף זה ולאור ההתפתחויות הטכנולוגיות והקדמה חלו שינויים רבים בענף הקוסמטיקה ואנו מוצפים במוצרי קוסמטיקה חדשים ובשיטות ומכשורים חדשניים לטיפול במגוון בעיות ושלל טיפולי יופי וטיפוח.

 

בעשור האחרון חלה קפיצת דרגה חשובה בענף הקוסמטיקה והתפתח תחום חדש הנקרא קוסמטיקה פרא רפואית.

 

מטרת הקוסמטיקה הפרא רפואית היא לצייד את הקוסמטיקאית בכלים חדשים לטיפול בבעיות הנחשבות לקשות ומורכבות יותר כגון אקנה קשה, פיגמנטציה עמוקה, הבהרת כתמי עור ועוד.

 

הכשרה מקצועית

 

קוסמטיקאית רגילה יכולה להעניק טיפולי יופי וטיפוח שונים אך היא אינה מוסמכת לטפל בבעיות הדורשות ידע רפואי או להעניק טיפולים מתחת לפני העור.

 

הטיפול אצל קוסמטיקאית רגילה נועד להרגיע את העור ולהזין אותו באמצעות תכשירים שונים ללא מרכיב רפואי וטיפולי ולכן טיפולים אלה נעימים ולרוב מפנקים ומרגיעים אך הם אינם מטפלים בבעיות מורכבות.

 

נשים רבות זקוקות לטיפולי עור מקצועיים הדורשים ידע רחב ומקיף ורק קוסמטיקאית פרא רפואית העוברת הכשרה מקצועית באחד מבי הספר לקוסמטיקה באישור משרד העבודה יכולה לספק מענה זה.

 

קוסמטיקאית רפואית מרחיבה לרוב את תחום ידיעותיה ועוברת הכשרות נוספות על מנת להעמיק את ידיעותיה, לרכוש ידע על שיטות טיפול חדשניות ומוצרים חדשים היוצאים לשוק וכך היא יכולה לספק ללקוחותיה מענה מקצועי מקיף יותר וטיפול איכותי ומתקדם המביא לתוצאות.

 

טיפולים מגוונים


קוסמטיקאית רפואית או קוסמטיקאית פרא רפואית מציעה מגוון רחב של טיפולים כגון: טיפולי אנטי אייג'ינג באמצעות תכשירים ושיטות מוכחות במחקר קליני, הכנה לטיפולי פילינג עמוק, טיפולי פילינג בינוני, הבהרת כתמי עור, טיפולי לריפוי אקנה בקרב מתבגרים ומבוגרים, ריפוי אקנה ופצעי בגרות, טיפולים מתקדמים לשיקום העור אחרי ניתוחים פלסטיים, טיפולי פיגמנטציה, טיפולי מזותרפיה רפואית קוסמטית ועוד מגוון טיפולים קוסמטיים רגילים שנועדו להביא לרגיעה ולפינוק העור והתחושה הכללית.

 

אבחון ראשוני

 

קוסמטיקאית רגילה מציעה לרוב ניסיון וידע הנרכש בקורס ומניסיונה המקצועי בתחום אך אין ברשותה את הידע לאבחן את העור, למעט סוג העור, ולהציע שיטות טיפול מתקדמות.

 

קוסמטיקאית רפואית רוכשת ידע תיאורטי בתחום הרפואה ולאחר הכשרתה המקצועית היא רשאית לייעץ ולאבחן את עור הפנים ועור הגוף.

 

קוסמטיקאית רפואית מתחילה בסדרת שאלות אבחון על מנת ללמוד מהו הרקע הרפואי של הלקוחה, מהי ההיסטוריה הרפואית שלה, איזה טיפולים קיבלה בעבר, מהו אורח חייה ועוד.

 

לאחר השאלון היא מאבחנת את הלקוחה באופן מקצועי על מנת להמליץ ולייעץ על שיטת הטיפול המתאימה והנכונה ביותר וכמו כן תמליץ על החומרים המתאימים.

 

כמעט כמו טיפול רפואי


כאמור, בעוד קוסמטיקאית רגילה מציעה טיפולים מרגיעים, נעימים ומפנקים המשפיעים לזמן קצר הרי טיפולי קוסמטיקה רפואית ומגוון הטיפולים של קוסמטיקאית פרא רפואית הינם כמעט כמו טיפול רפואי והן רשאיות להציע טיפולים פולשניים מתחת לעור כמו החדרת חומרים מתחת לעור על מנת לטפל בפצעי אקנה.

 

כמו כן, רק קוסמטיקאיות רפואיות מוסמכות להציע טיפולי אנטי אייג'ינג וטיפולים מורכבים נוספים מאחר ויש לקבוע באיזה חומר להשתמש, מהי מידת הריכוז הנכונה בהתאמה לסוג העור והמצב הרפואי ועליהן לקבוע שיטת טיפול מדויקת המביאה לתוצאות איכותיות לאורך זמן.

 

כך לדומה, קוסמטיקאית רגילה אינה מוסמכת להציע טיפולי מזותרפיה מאחר ובטיפולי מזותרפיה יש להזריק את החומר הפעיל באופן מדויק למקומות הנכונים.

 

תוצאות מרהיבות ללא סיכונים


ההכשרה המקצועית של קוסמטיקאיות רפואיות וקוסמטיקאיות פרא רפואיות מאפשרת להן לקבוע במדויק את כמות החומר הפעיל וכך זוכה הלקוחה (או הלקוח) לתוצאות מרהיבות ללא סיכונים מיותרים.

 

לפני ההתמקצעות בתחום נשמעו סיפורים מכל עבר על טיפולים כושלים עם חומרים כימיים מאחר ולקוסמטיקאיות לא היה את הידע הנדרש.

 

לכן, משרד העבודה נחלץ לעזרת הציבור ומפקח על נושא השכרת הקוסמטיקאיות הרפואיות ומתן הרישיונות לעסוק בתחום.

 

אגב, כדאי לדעת כי כאשר מגיעים לקליניקה פרטית של קוסמטיקאית רפואית כדאי לבקש ולראות מהי ההכשרה המקצועית שלה, האם יש לה רישיון עסק מטעם משרד העבודה וטיפ חשוב הוא לבדוק האם יש לה ביטוח מקצועי.

 

כדאי לדעת כי חברות הביטוח אינן ממהרות לבטח קוסמטיקאיות והן מבטחות לרוב רק קוסמטיקאיות רפואיות העוברות הכשרה מקצועית ברמה גבוהה.

 

עד לפני מספר שנים נהגו נשים רבות לפנות לקוסמטיקאיות רגילות, לרכוש תכשירי קוסמטיקה רגילים ברשתות הפארם או להכין מסיכות וקרמים טבעיים בעצמן אך השפעת הטיפולים לא הביאו לתוצאות מיוחלות למעט תחושה נעימה ולכן עם ההתמחות וההתפתחות הטכנולוגית בתחום הקוסמטיקה כיום נוהגות רוב הנשים, וגם גברים רבים, לפנות למכוני קוסמטיקה רפואית וליהנות ממבחר טיפולים מתקדמים, ביניהם טיפולי קוסמטיקה פרא רפואית כמו הבהרת קמטים וטיפולי אנטי אייג'ינג מתקדמים המביאים לתוצאות.

 

מכשור רפואי


קוסמטיקאית רפואית רוכשת ידע מקצועי המאפשר לה להציע טיפולים מתקדמים באמצעות מכשור המשמש גם רופאים כגון מכשירי גלי אור ומכשור נוסף.

 

בנוסף, הכשרתה המקצועית והידע הרפואי שהיא רוכשת מאפשרים לקוסמטיקאית הרפואית לערוך אבחון קליני ודרמטולוגי וזאת בהשוואה לקוסמטיקאית רגילה המאבחנת רק את סוג העור- שמן, רגיל, יבש וכד'.

 

באמצעות המכשור המתקדם והתכשירים הפעילים יכולה הקוסמטיקאית הפרא רפואית להעניק מגוון טיפולים התורמים לשינוי משמעותי במראה ובהתנהגות העור.

 

טיפולי הקוסמטיקה הרפואית מביאים לתוצאות מיידיות וטווח הרחוק בעוד טיפולי קוסמטיקה רגילה מציעים רק שיפור מראה לטווח הקצר מאחר והטיפול מתבצע על שכבות העור החיצוניות בלבד.

 

קוסמטיקה רפואית השוואת מחירים

 

כיום בעידן האינטרנט קל לבצע סקר שוק ולהשוות מחירים בין מכוני הקוסמטיקה הרפואית ומכוני האסתטיקה הרבים הפזורים ברחבי הארץ.

 

באתר אינדקס אנשי מקצוע ניתן לקרוא מידע מקיף אודות טיפולי הקוסמטיקה הרפואית ולקבל מושג כללי לגבי מחיר הטיפול.

 

יחד עם זאת חשוב לדעת כי המחיר נקבע לפי פרמטרים שונים כמו סוג הטיפול, איכות החומרים, משך הטיפול ועוד.

 

לכן, כדאי לקבוע מספק פגישות ייעוץ עם קוסמטיקאיות רפואיות מומלצות ולאחר אבחון וייעוץ ניתן לקבל הצעת מחיר, ללא כל התחייבות מצד הלקוחה, ולהשוות מחירים.

 

חיפוש באינטרנט

 

כאמור, בעידן האינטרנט קל להשוות מחירים וחשוב מכך לקבל המלצות של טיפולי קוסמטיקה רפואית וחוות דעת על קוסמטיקאיות פרא רפואיות.

 

ניתן לסנן בין התוצאות לפי תחום התמחות, מחירים, אזור מגורים ועוד מגוון פרמטרים על מנת לשכלל את תוצאות החיפוש ולבחור בהתאם.

 

החיפוש באינטרנט קל, חוסך זמן ומאפשר לבחור קוסמטיקאית פרא רפואית מקצועית, אמינה ואיכותית.

 

טיפים, איך לבחור קוסמטיקאית


המלצות זה הכלי הכי פשוט והכי טוב כשמחפשים בעל מקצוע אמין. בררי במעגל החברתי שלך אל אילו קוסמטיקאיות נשים אחרות הולכות ואיך הן מרוצות מהן.

 

אם מצאת כבר קוסמטיקאית בקשי ממנה המלצות מלקוחות אחרות שלה.

 

הכשרה והשכלה זה הדבר הכי חשוב שצריך להיות לכל קוסמטיקאית.

 

אל תתביישי לשאול היכן קיבלה את ההסמכה שלה לעסוק בתחום.

 

תעודת הסמכה של משרד המסחר זו הדרך הכי טובה להבדיל בין קוסמטיקאית חובבנית לקוסמטיקאית מקצועית.

 

קוסמטיקאית מקצועית, עוד לפני שמתחילה איתך טיפול, תערוך איתך שאלון לגבי המצב הבריאותי שלך, מהי שיגרת הטיפוח שלך והאם ולאילו תרופות את רגישה ואילו אלרגיות יש לך.

 

קוסמטיקה – חשוב לדעת


חדר עבודה של קוסמטיקאית מקצועית צריך לכלול את מיטת הטיפולים, מוצרים אשר מוצגים לראווה ומראה מגדילה.

 

לקוסמטיקאית מקצועית צריכים להיות מוצרים של חברות מוכרות.

 

בדקי מה התאריך ייצור של המוצרים בהם הקוסמטיקאית שלך משתמשת.

 

ישנם טיפולים קוסמטיים אשר עושים בבית.

 

ברכישת מוצר קוסמטי, לא מומלץ שהוא יכיל שמנים מינרלים, לנולין, חומרים בישום וצבעיים מלאכותיים, SD אלכוהול, פורמלהייד.

 

זאת על מנת לשמור על עורך.

 

כמה עולה טיפול של קוסמטיקאית פרא רפואית?

 

שעת טיפול של קוסמטיקאית פרא רפואית – 120-200 ש"ח

 

טיפולי פנים לעור בעייתי (חרוך) – 200-500 ש"ח

 

פילינג עמוק בפנים – 1,000-2,000 ש"ח

 

הסרת אקנה בעור - 300-500 ש"ח

 

איפור קבוע – 800-1,500 ש"ח

ט.ל.ח

 

כמה עולה טיפול של קוסמטיקאית ?

 

טיפול פנים – 150-300 ש"ח

 

מניקור – 40-80 ש"ח

 

פדיקור – 80-180 ש"ח

 

בניית ציפורניים – 120-180 ש"ח

 

הסרת שיער בשעווה – 20-150 ש"ח

 

ט.ל.ח