ניתוח עפעפיים - מתייעצים, משווים וחוסכים

ניתוח עפעפיים

.

 

 

רוצה לעשות ניתוח עפעפיים?

 

ייעוץ והצעות מחיר ללא התחייבות!

 

היום כבר אין צורך להשקיע זמן בחיפוש אחר מנתח פלסטי טוב, אתר שירות 10 בדק ומצא עבורכם מנתחים פלסטיים מכל הארץ שקיבלו ביקורות חיוביות והמלצות ממטופלים ועכשיו גם אתם יכולים להינות מייעוץ מקצועי בחינם והצעות מחיר ללא התחייבות, מלאו את טופס בקשה להצעת מחיר ועד 3 מנתחים פלסטיים יחזרו אליכם טלפונית, בדרך זו תקבלו תשובות לשאלות וגם תעשו השוואת מחירים.

 

 

מהו ניתוח עפעפיים


ניתוח עפעפיים - נשים וגברים רבים בטווח הגילאים 45-70 פונים בשנים האחרונות לבצע בדיקה של אפשרות לבצע ניתוח עפעפיים. ניתוח פלסטי של העפעפיים הוא לא רק אסתטי הוא גם רפואי.

 

ישנם מצבים כי מימון ניתוח עפעפיים זה יתבצע ע"י קופת החולים של המועמד לניתוח, בהתקיים תנאים מסוימים ובכפוף להוראות קופת החולים אליה שייך המועמד לביצוע ניתוח עפעפיים.

 

בניתוח הרמת עפעפיים מסירים עודפי שומן ועור מהעפעף העליון והתחתון.

 

ביצוע של ניתוח עפעפיים מטפל בתופעה של נפיחות עפעפיים, כהות מסביב לעיניים ועייפות אשר נראית באזור העיניים.

 

ניתוח עפעפיים מחזיר לעפעפיים את המראה הצעיר. כמו גם עיצוב מחדש של פתיחת העיניים והכוונה היא שניתן לבקש מהמנתח הפלסטי אפילו ללכסן את צורת העיניים.

 

המועמד לביצוע ניתוח עפעפיים הוא כל מי שסובל מקפלים בעור באזור העיניים או עור מקומט באזור העפעף העליון, שקיות באזור העיניים, צניחה של גבות או צניחת עפעפיים.

 

ניתוח עפעפיים מבוצע גם כדי לטפל בתופעות אשר מפריעות לראיה ונחשב ניתוח עיניים לכל דבר.

 

לפני ניתוח עפעפיים

 

הפגישה עם המנתח הפלסטי או עם רופא עיניים (ע"פ החוק גם רופא עיניים רשאי לבצע ניתוח הרמת עפעפיים) לקראת ניתוח עפעפיים תשאיר בידיך רשימת בדיקות אותה יש להמיר להפניה ע"י רופא המשפחה לצורך מעבר בדיקות דם כלליות, כמו גם בדיקת קצב הלב- אק"ג.

 

קיימים רופאים אשר דורשים ביצוע בדיקות נוספות.לאחר ביצוע בדיקות אלו נערכת פגישה נוספת עם המנתח הפלסטי, במהלכה עובר הרופא המטפל על בדיקות הדם וקצב הלב.

 

בהנחה וכל הבדיקות תקינות, נקבע מועד לביצוע ניתוח עפעפיים.

 

צריך להדגיש כי מועמדים לניתוח עפעפיים אשר מעשנים, עליהם להפסיק לעשן לפני הניתוח כשבועיים ואף לאחריו שכן העישון מפריע לזרימת הדם ויכול לפגוע בריפוי צלקות הניתוח ולסיבוכים נוספים אחרים.

 

לשעת הניתוח יש להתייצב לאחר צום מוחלט של שש שעות (כמובן שאסור לשתות ואף ללעוס מסטיק).

 

רצוי גם שיתלווה אליך מלווה, אשר יתמוך ויעזור לאחר ההתאוששות מניתוח הרמת עפעפיים שכן הראיה לאחר ניתוח עפעפיים מטושטשת ואין אפשרות לנהוג לאחר ניתוח זה כשלושה ימים.

 

טיפים עבור ניתוח עפעפיים

 

ישנם רופאים מנתחים רבים אשר משתמשים בתוכנת מחשב אשר מדמה כיצד יראו העפעפיים לאחר ניתוחי עפעפיים.

 

בקש/י מהמנתח הפלסטי לראות כיצד יראו העפעפיים שלך באמצעות תוכנת ההדמיה לאחר ניתוח עפעפיים, יש לזכור כי התוכנה היא רק תוכנת מחשב ועל המועמד לניתוח להבין כי אין הכרח וודאי כי לאחר ניתוח עפעפיים ידמו העפעפיים למה שנצפה בהדמיית המחשב.

 

ניתוחי עפעפיים בדרך כלל דורשים הרבה ניסיון ולא כל המנתחים הפלסטיים יודעים לבצע ניתוחי עפעפיים לכן וודא/י לפני בחירת המנתח הפלסטי כי ניתוח עפעפיים הוא תחום התמחותו -בקש/י לראות תיק עבודות ניתוחי הרמת עפעפיים דבר אשר יגביר את הביטחון בבחירת אותו מנתח פלסטי.

 

תמיד טוב לשמוע מאחרים על חוויות ניתוח עפעפיים ולכן כדאי להיכנס ל- פורום ניתוח עפעפיים באינטרנט לשאול שאלות ולקבל תגובות על מנתחים פלסטיים.

 

לאחר ניתוח עפעפיים האזור המנותח נפוח מאוד כדי להפחית נפיחות זאת יש להניח על אזור העיניים שקיות אפונה קפואות שיצאו מהפריזר דבר אשר יפחית את הנפיחות לאחר ניתוח עפעפיים.

 

לאחר ניתוח עפעפיים אין להיחשף לשמש שכן קרני השמש מפריעות לריפוי, מאחר ומניעה מהשמש כמעט בלתי אפשרית יש להצטייד במשקפי שמש ובכובע בטרם נצא מהבית.

 

לאחר ניתוח עפעפיים עדיף לישון כאשר הראש מוגבה שכן הגבהת הראש יכולה למנוע בצקת והצטברות נוזל באזור הניתוח.

 

לנשים אשר עושות צבע בשיער כדאי לעשות צבע לפני הניתוח שכן חודש לאחר ניתוח עפעפיים עדיף שלא לצבוע את השיער שכן בצבעים אלו חומרים כימיים אשר יכולים להזיק לאזור הניתוח.

 

יש לרכוש סבון מיוחד לאחר ניתוח עפעפיים באמצעותו ניתן יהיה לשטוף את אזור הניתוח ללא חשש לזיהום הצלקות-סבון אשר בו חומר כימי אשר דואג לחטא את הצלקות.

 

מהלך ניתוח עפעפיים


ניתוח עפעפיים מבוצע בהרדמה מקומית בדרך כלל, אולם ניתן לבצעו גם בהרדמה כללית (אם אינך רוצה להרגיש כלל את מהלך הניתוח ואתה שונא זריקות-בניתוח הרמת עפעפיים ניתנות מספר זריקות באזור העיניים כדי לבצע את ההרדמה עליך לשקול הרדמה כללית שם לא תרגיש/י מאום).

 

הניתוח מתחיל בעפעף העליון ומשם עוברים לעפעף התחתון. המנתח מבצע כריתת עור עודף וגם את כיסי השומן מתחת לעיניים. החיתוך מבוצע ע"י המנתח הפלסטי (או רופא עיניים) בקפל העור הבסיסי לאורך הקו הטבעי ומסתיים בדרך כלל בקמטי המניפה אשר נמצאים באזור החיצוני של העין.

 

ניתוח עפעפיים אורך כשעה עד שעה וחצי.

 

ישנן מספר טכניקות בהם מבצעים ניתוח עפעפיים אולם לכל מנתח הדרך והשיטה בה הוא מנוסה ולכן עוד בשלב הייעוץ חשוב לשאול מנתח פלסטי זה כיצד ובאיזה שיטה הוא מנתח.

 

זמן מנוחה לאחר ניתוח עפעפיים


לאחר השחרור מהמחלקה בה שהינו באשפוז בדרך כלל שש שעות לאחר הניתוח (אולם ישנם מנתחים אשר משאירים לילה לאשפוז) משוחררים המנותחים הביתה (רצוי עם מלווה).

 

שלב המנוחה מניתוח הרמת עפעפיים הוא יחסית קצר ואורך כשבוע אשר במהלכו נדרשת מנוחה ככל האפשר זאת אומרת שיש להימנע מפעילות פיזית צריכת אלכוהול סאונה לסוגיה אמבטיות חמות וכדומה.

 

החלמה מניתוח עפעפיים

 

הראייה שלושה ימים לאחר הניתוח מטושטשת ולכן אסור לנהוג.לאחר ניתוח עפעפיים יש למרוח משחה אנטיביוטית (סינטומיצין) כמו גם שקיות אפונה קפואה כדי להקל על הבצקות מהניתוח למשך מספר שעות.

 

בכאבים לאחר ניתוח עפעפיים מטפלים באמצעות תרופות נגד כאב כגון אופטלגין ואקמול.

 

לאחר ניתוח עפעפיים ישנה נפיחות קלה וכמו כן יופיעו שטפי דם אשר חולפים תוך מספר ימים לאחר הניתוח.

 

מספר שבועות קצר לאחר ניתוח עפעפים נעלמות הצלקות מהניתוח. תפרים מוצאים עוד בשבוע הראשון שלאחר ניתוח עפעפיים. לפעילות רגילה חוזרים לאחר כשבוע.

 

הסיבוכים בביצוע ניתוח עפעפיים


צניחת עפעפיים תחתונות כלפי מטה.

 

אפשר לתקן פגם זה תוך כדי תרגול שרירי הפנים ושימוש בפלסטר אשר יודבק כלפי מעלה, במצבים קיצונים ניתן להשתיל עור.

 

יתכנו צלקות גסות אשר יצריכו תיקון ניתוחי.

 

עיוורון (סיכוי קטן ביותר) דימום, זיהום וסיבוכי הרדמה.

 

כמה עולה ניתוח עפעפיים?


מחיר של ניתוח עפעפיים או מחירון של ניתוח עפעפיים בדרך כלל אינו מפורסם ע"י המרפאות או המנתחים הפלסטיים ורק לאחר פגישת הייעוץ עם המנתח הפלסטי נמסר לך מחיר ניתוח עפעפיים.

 

מקובל כי מחיר ניתוח עפעפיים נע בין 7,000 ₪ ועד ל 10,000 ₪ לעפעפיים עליונים שילוב של מחיר ניתוח עפעפיים עליונים ותחתונים נע בין 9,000 ₪ ועד ל 14,000 ₪ כתלות במנתח הפלסטי ניסיונו חדר הניתוח בו הוא מנתח וגורמים נוספים אחרים.

 

ט.ל.ח

 

פניות אחרונות
ניתוח עפעפיים
הרמת עפעפיים ומתיחת מימיקה מאיזור האף לפה
נתניה והסביבה
02/07/2021 00:49:13
ניתוח עפעפיים
הרמת עפעפיים

זכרון - בנימינה
23/06/2021 22:23:30
ניתוח עפעפיים
3 נשים צריכות לעשות ניתוח פלסטי וצריכות גם ייעוץ
חולון
23/06/2021 15:22:41
ניתוח עפעפיים
לא מוגבלת במיקום
זכרון - בנימינה
11/06/2021 05:53:23
ניתוח עפעפיים
התייעצות והצעת מחיר לעפעפיים תחתונות נפולות מאוד
אני בגיל 58
חיפה וחוף הכרמל
23/05/2021 22:31:20
ניתוח עפעפיים
ניתוח עפעפיים
אזור המרכז
05/05/2021 07:57:18