ניתוח סנטר כפול - מתייעצים, משווים וחוסכים

ניתוח סנטר כפול

.

 

 

רוצה להסיר סנטר כפול?

 

ייעוץ והצעות מחיר ללא התחייבות!

 

היום כבר אין צורך להשקיע זמן בחיפוש אחר מנתח פלסטי טוב לניתוח סנטר כפול, אתר שירות 10 בדק ומצא עבורכם מנתחים פלסטיים מכל הארץ שקיבלו ביקורות חיוביות והמלצות ממטופלים ועכשיו גם אתם יכולים להינות מייעוץ מקצועי בחינם והצעות מחיר ללא התחייבות, מלאו את טופס בקשה להצעת מחיר ועד 3 מנתחים פלסטיים יחזרו אליכם טלפונית, בדרך זו תקבלו תשובות לשאלות וגם תעשו השוואת מחירים.

 

מהו ניתוח סנטר כפול?


ניתוח פלסטי לעיצוב סנטר כפול מקובל מאוד אצל אנשים בעלי תווי פנים עגולות, באמצעות הניתוח ניתן לשפר את מראה הצוואר העליון.

 

התופעה של סנטר כפול מטופלת כבר בגיל צעיר על ידי שאיבת שומן באזור הסנטר בדרכים הקונבנציונאליות או בשילוב מכשירים אשר מבצעים המסת שומן וזאת כדי ליצור את הזווית הרצויות בין הסנטר לצוואר. כמו גם מתיחת העור הרפוי שנוצר עקב שאיבת השומן בסנטר.

 

השמנת יתר בפנים מופיעה עקב מספר גורמים כאשר אחד הגורמים המרכזיים הוא תורשה-סנטר כפול מופיע עוד בגיל ההתבגרות לעיתים "מורישים" לנו סנטר נסוג, במצב זה נוצר סנטר כפול אשר בולט לרוב אצל אנשים בעלי תווי פנים רזות.

 

גם לאנשים שאינם סובלים מסנטר כפול עקב תורשה עם השנים אזור הצוואר מתעבה ומתרופף, כוח המשיכה מתחיל להשפיע. השמנה גם יכולה לגרום לתופעת הסנטר הכפול.

 

לפני ניתוח סנטר כפול


לאחר הפגישה עם מנתח פלסטי אותו ראית בייעוץ לקראת ניתוח סנטר כפול הוא ידאג לצייד אתכם ברשימת בדיקות אותה יש להמירה להפניה ע"י רופא המשפחה לצורך מעבר בדיקות דם כלליות כמו גם בדיקת קצב הלב- אק"ג.

 

לאחר ביצוע הבדיקות תוזמנו לפגישה נוספת עם המנתח הפלסטי לצורך מעבר על תוצאות הבדיקות, בהנחה ותוצאות הבדיקות יניחו את דעת המנתח יקבע לכם מועד לניתוח.

 

אל יום הניתוח יש להגיע לאחר צום מוחלט של שש שעות (כמובן שאסור לשתות מים או כל נוזל אחר ואף ללעוס מסטיק).רצוי לדאוג גם למלווה אשר יתמוך ויעזור לאחר ההתאוששות מניתוח סנטר כפול.

 

טיפים עבור ניתוח סנטר כפול

 

רצוי לבקש מהרופא המנתח חגורה מיוחדת לשמירה על הצוואר –היא אומנם עולה לא מעט אבל היא מחזיקה את אזור הניתוח בצורה טובה וגורמת להחלמה מהירה יותר.

 

יש הממליצים על שימוש בכדורים טבעיים אשר מורידים את הבצקות לפני תחילת הניתוח בכל אופן יש לשאול את המנתח פלסטי האם כדאי לקחת כדור זה.

 

ישנם רופאים מנתחים רבים אשר משתמשים בתוכנת מחשב אשר מדמה כיצד יראה הסנטר לאחר ניתוח סנטר כפול.


בקש/י מהמנתח הפלסטי לראות כיצד יראה הסנטר שלך באמצעות תוכנת ההדמיה לאחר ניתוח סנטר כפול, יש לזכור כי התוכנה היא רק תוכנת מחשב ועל המועמד לניתוח להבין כי אין הכרח וודאי כי לאחר ניתוחי סנטר ידמה הסנטר למה שנצפה בהדמיית המחשב.

 

ניתוח סנטר כפול דורש ניסיון ואסור לשכוח שמדובר בפנים לפני בחירת המנתח הפלסטי וודא/י כי ניתוח סנטר כפול הוא תחום התמחותו -בקש/י לראות תיק עבודות ניתוחי סנטר ופנים דבר אשר יגביר את הביטחון בבחירת אותו מנתח פלסטי.

 

תמיד טוב לשמוע מאחרים על חוויות ניתוח סנטר כפול ולכן כדאי להיכנס ל- פורום ניתוח סנטר כפול או פורום ניתוח פנים באינטרנט לשאול שאלות ולקבל תגובות על מנתחים פלסטיים.

 

לאחר ניתוח סנטר כפול עדיף לישון כאשר הראש מוגבה שכן הגבהת הראש יכולה למנוע בצקת והצטברות נוזל באזור הניתוח.

 

יש לרכוש סבון מיוחד לאחר ניתוח סנטר כפול באמצעותו ניתן יהיה לשטוף את אזור הניתוח ללא חשש לזיהום הצלקות-סבון אשר בו חומר כימי אשר דואג לחטא את הצלקות.

 

מהלך ניתוח סנטר כפול


בניתוח סנטר כפול משתמש המנתח הפלסטי בקנולה (צינורית) המחוברת למכשיר שאיבה חזק. הקנולה מוחדרת לסנטר דרך חתך קטנטן (חמישה מילימטרים) אותו מבצע המנתח ובתנועות הלוך וחזור השומן נשאב מהסנטר.

 

את השומן שואבים ממצבורי השומן אשר מצויים בעומק השכבה שנמצאת מתחת לשכבת השומן השטחית אשר משמשת אזור הגנה לעור ולכלי הדם.

 

שאיבת שומן מהסנטר נעשית תוך כדי שמירה על אחידות רוחב השכבה שנותרה. השומן הנשאב בניתוח יוצא יחד עם דם.

 

כדי להפחית את איבוד הדם מוזרקת תמיסה אשר מטרתה היא עצירת הדימום וריסוק התאים, בשאיבת שומן סנטר כפול יש צורך לנקוט במשנה זהירות מאיבוד רב של דם.

 

בניתוח סנטר כפול נשאבים בדרך כלל עד 300 סמ"ק. את הניתוח סנטר כפול בדרך כלל מבצעים תחת הרדמה. לעיתים קרובות, כשמדובר בתופעה של סנטר כפול, ישנה אפשרות לשיפור התוצאה על ידי תוספת של שתל סיליקון בסנטר לשם עיצוב מחודש וקבלת קו לסת נקי ויפה.

 

לאחר סיום ניתוח סנטר כפול אשר אורך מספר שעות (שעה עד שעתיים) יבצע הרופא המנתח חבישה מעגלית מיוחדת אשר תוסר לאחר יממה מנוחה אותה יש להשאיר בחדר הניתוח כמובן עם פיקוח רפואי סביב השעון.

 

ישנם מנתחים פלסטיים אשר לא משאירים מנותח סנטר לאשפוז לילה. חבישה זו מטרתה היא הקטנת הנפיחות והדימום לאחר הניתוח כמו גם מניעת תנועת הצוואר לאחר הניתוח דבר אשר אמור למנוע תזוזות מיותרות.

 

זמן מנוחה לאחר ניתוח סנטר כפול


לאחר השחרור מהמחלקה בה שהינו באשפוז בדרך כלל ,לילה לאחר הניתוח משוחררים המנותחים הביתה (רצוי עם מלווה) וזאת לאחר שהוסרה החבישה המעגלית מאזור הפנים והסנטר.

 

שלב המנוחה מניתוח סנטר כפול הוא יחסית קצר כשבוע אשר במהלכו נדרשת מנוחה ככל האפשר. זאת אומרת שיש להימנע מפעילות פיזית צריכת אלכוהול סאונה לסוגיה אמבטיות חמות וכדומה.

 

החלמה מניתוח סנטר כפול


חשוב לנוח לצורך ההחלמה. הימים הראשונים לאחר ניתוח סנטר כפול הם יחסית לא קלים יש בצקות ונפיחויות רבות בשילוב שטפי דם. לאחר כשבוע ניתן לצאת מן הבית ולחזור לפעילות יומיומית.

 

הסנטר החדש לאחר חודש מזמן הניתוח יהיה כבר יפה. הבצקות והנפיחות ייעלמו ולא יהיה כל זכר לניתוח שבוצע לא מכבר.

 

יש ללבוש את החבישה האלסטית – חגורה מיוחדת באופן קבוע שלושה שבועות מיום הניתוח חגורה זו הכרחית לצורך תוצאות יפות.. ניתן להסיר את החגורה במקלחת כדי להתקלח אך חובה לחזור ולחבוש אותה מיד בסיום הרחצה.

 

הסיבוכים בניתוח סנטר כפול


סיבוכים רבים יכולים להיגרם לאחר ניתוח סנטר כפול אולם אחוז שכיחותם הוא נמוך ביותר ולרוב סיבוכים אפשריים כתוצאה מהליך זה הם בגלל הליך ההרדמה המקומית אשר מבצעים בניתוח זה.

 

סיבוכים נוספים אשר עלולים להיגרם לאחר ניתוח סנטר כפול הם: זיהומים, שטפי דם, פגיעה זמנית בעצבים אשר אחראים על תנועת הפנים, ריפוי בעייתי של צלקת (הצטלקות לא יפה).

 

כמה עולה ניתוח סנטר כפול?


מחיר של ניתוח סנטר כפול או מחירון של סנטר כפול בדרך כלל אינו מפורסם ע"י המרפאות או המנתחים הפלסטיים ורק לאחר פגישת הייעוץ עם הרופא המנתח נמסר לך מחיר ניתוח סנטר כפול.

 

מקובל כי מחיר ניתוח סנטר כפול נע בין 8,000 ₪ ועד ל 20,000 ₪ כתלות במנתח הפלסטי ניסיונו חדר הניתוח בו הוא מנתח וגורמים נוספים אחרים.

 

טווחי מחירים ניתוחי סנטר

 

ניתוח סנטר כפול
8,000-12,000 ש"ח

 

ניתוח עיצוב סנטר
8,000-20,000 ש"ח

 

ניתוח השתלת סנטר
8,000-13,000 ש"ח

 

ט.ל.ח