ניתוח מתיחת צוואר - מתייעצים, משווים וחוסכים

ניתוח מתיחת צוואר

.

 

 

רוצה לעשות מתיחת צוואר?

 

ייעוץ והצעות מחיר ללא התחייבות!

 

היום כבר אין צורך להשקיע זמן בחיפוש אחר מנתח פלסטי טוב, אתר שירות 10 בדק ומצא עבורכם מנתחים פלסטיים מכל הארץ שקיבלו ביקורות חיוביות והמלצות ממטופלים ועכשיו גם אתם יכולים להינות מייעוץ מקצועי בחינם והצעות מחיר ללא התחייבות, מלאו את טופס בקשה להצעת מחיר ועד 3 מנתחים פלסטיים יחזרו אליכם טלפונית, בדרך זו תקבלו תשובות לשאלות וגם תעשו השוואת מחירים.

 

מתיחת צוואר – לשמור על השמורים

 


את יפיפייה. כולם אומרים לך, זה נכון. היום, כשאת בת כמעט 60, את יפה וספורטיבית יותר מאשר היית מעולם.

 

את מתעמלת כל יום וקורה לך לא אחת שחיילים צעירים מתחילים איתך, כשאת חולפת על פניהם ברחוב. זאת אומרת- עד שאת מסתובבת. זה לא שפניך במצב רע, הן שמורות היטב ככל כולך ומטופלות להפליא- אבל אפשר לראות שאינך בת עשרה. אבל המסגיר העיקרי שלך, ההוא שלא הצלחת לעשות עמו דבר, הוא עור הצוואר שלך.

 

די לסבל

 

במקום למצוא את עצמך מסתובבת עם צעיפים גם בקיץ ומנסה להסתיר בכל מאודך את המידלדל הנוראי של הצוואר, חשבי מתיחת צוואר. תהליך יחסית פשוט בעולם הפלסטיקה, הגורם לעור צווארך להיראות צעיר יותר, אלסטי ומתוח יותר- ממש כמו בנעוריך.

 

מתיחת צוואר אינה ניתוח פלא כמובן, ואותם חיילים עדיין יוכלו לזהות שלא מדובר בבת גילם כשיתקרבו אלייך. אבל לפחות עכשיו תוכלי לחייך בביטחון ולקחת הכל ברוח טובה ומחמיאה- ולא לשלוח ישירות יד להסתיר את צווארך. מתיחת צוואר יכולה להיות פתרון נהדר עבורך.

 

לפני הסכין


לפני שעוברים לאופציות של ניתוח פלסטי צוואר, חשוב שתדעי כי ישנן שיטות מתיחת צוואר שלא כוללות ניתוחי צוואר.

 

מתיחת צוואר ללא ניתוח, דוגמת מתיחת צוואר בלייזר יכולה להיות יעילה למדי במקרים מסוימים אך לא תתאים במקרים אחרים. מובן שאת ההבדל בין שני סוגי המקרים ידע לזהות רופא או מומחה ניתוחים פלסטיים. אגב, לעשיית מתיחת צוואר מחיר סביר בהחלט, אז אין צורך לשבור את קרנות הפנסיה בשביל הפריווילגיה של להיראות טוב.

 

הרבה בריאות

 

בכל מקצוע, גם בעולם הפלסטיקה יש לא מעט אנשים שכדאי להתרחק מהם. לכן, בעת חיפוש פלסטיקאי חפשי המלצות, מכרים שהיו ומכירים או לפחות המלצות ברשת.

 

למרות כל ההמלצות בקשי לראות את כל התעודות והאישורים של המכון אליו החלטת לפנות, אחרי הכל- הבריאות והיופי שלך שלובים זה בזה. רק אחרי שבדקת את כל האישורים ומצאת רופא שמכניס בך רוגע ובטחון, כזה שאת סומכת עליו, הקשיבי לדיאגנוזה ולאפשרויות העבודה שלו. אל תתני למזכירות הכניסה להמליץ לך או לאבחן אותך. זה לא רציני.

 

כמה עולה ניתוח מתיחת צוואר?


ניתוח מתיחת צוואר – 15,000-22,000 ש"ח

ט.ל.ח