ניתוח מתיחת פנים - מתייעצים, משווים וחוסכים

ניתוח מתיחת פנים

.

 

 

רוצה לעשות מתיחת פנים?

 

ייעוץ והצעות מחיר ללא התחייבות!

 

היום כבר אין צורך להשקיע זמן בחיפוש אחר מנתח פלסטי טוב, אתר שירות 10 בדק ומצא עבורכם מנתחים פלסטיים מכל הארץ שקיבלו ביקורות חיוביות והמלצות ממטופלים ועכשיו גם אתם יכולים להינות מייעוץ מקצועי בחינם והצעות מחיר ללא התחייבות, מלאו את טופס בקשה להצעת מחיר ועד 3 מנתחים פלסטיים יחזרו אליכם טלפונית, בדרך זו תקבלו תשובות לשאלות וגם תעשו השוואת מחירים.

 

מהו ניתוח מתיחת פנים?


באנגלית – FACE LIFT

 

ניתוח פנים - נשים רבות בטווח הגילאים 45-75 פונות בשנים האחרונות לבצע בדיקה של אפשרות לבצע ניתוח מתיחת פנים.

 

נשים אלו הגיעו למסקנה יחד עם הרופאים המנתחים כי אופציה אחרת מלבד סכין המנתחים היא אינה אפשרות מבחינתם וכי האופציה היחידה להחזיר את מראה הפנים שיהיה רענן וצעיר יותר היא האופציה הניתוחית.

 

בעיקר בתקופה האחרונה (שלוש שנים אחרונות) עם כניסת חומרי המילוי לצורך מילוי הקמטים באזור הפנים יש לשקול היטב האם ניתוח מתיחת פנים הוא הכרחי שכן באמצעות חומרי מילוי אלו ניתן כיום לבצע פלאים בעור הפנים.

 

ניתוח פנים מתאים לנשים אשר שימוש בחומרי המילוי אינו יכול להועיל להן או רק לשפר במעט את מצב פניהם.בניתוח פנים יבצע מנתח פנים חתכים באזור האוזניים, ימתח את העור ויעצב קו לסת חדש ע"י מתיחת עור הצוואר.

 

כיום ישנן טכניקות ניתוחיות מתקדמות אשר בהן יש מינימום צלקות לקבלת תווי פנים חדשות ורעננות יותר. ניתוח פנים כולל כמובן ניתוח צוואר מחזיק מעמד כ-12 שנים.

 

הוראות למנותחות לפני כניסתן לניתוח מתיחת פנים

 

לאחר הפגישה עם מנתח פלסטי אותו ראית בייעוץ לקראת ניתוח פנים הוא ידאג לצייד אותך המועמדת לניתוח פנים ברשימת בדיקות אותה יש להמירה להפניה ע"י רופא המשפחה לצורך מעבר בדיקות דם כלליות צילום חזה (למועמדות לניתוח מתיחת פנים מעל גיל 50) כמו גם בדיקת קצב הלב- אק"ג.

 

לאחר ביצוע בדיקות אלו בדרך כלל המועמדת לניתוח פנים מוזמנת לפגישת בדיקת תוצאות הבדיקה אל מול מרדים, וזאת כדי לבדוק האם המועמדת לניתוח פנים מסוגלת לעמוד בהרדמה כללית ברוב המקרים.

 

בהנחה והמרדים אישר את ניתוח מתיחת הפנים יקבע לך מועד לניתוח.

 

אצל מועמדות לניתוח אשר מעשנות חשוב מאוד להפסיק לעשן לפני הניתוח כשלושה שבועות ואף לאחריו שכן העישון מפריע לזרימת הדם ויכול להזיק לריפוי צלקות הניתוח ולסיבוכים נוספים אחרים.

 

אל יום הניתוח יש להגיע מוכן והכוונה היא יש לשמור על צום מוחלט של שש שעות לפני תחילת שעת הניתוח (כמובן שאסור לשתות ואף ללעוס מסטיק).רצוי גם שיתלווה אליך מלווה אשר יתמוך ויעזור לאחר ההתאוששות מניתוח מתיחת פנים.

 

טיפים מתיחת פנים

 

יש להאריך את שיער הפנים במידת האפשר כך שיסתיר את הצלקות לאחר ניתוח מתיחת פנים.

 

כדאי לשאול את מנתח פלסטי על התקשרות עם מטפל אשר מבצע מסא'ז לימפטי דבר אשר גורם להורדת הבצקת לאחר ניתוח מתיחת פנים וגם ניתוח צוואר.

 

רצוי לבקש מהרופא המנתח חגורה מיוחדת לשמירה על הצוואר –נכון היא עולה לא מעט אבל היא מחזיקה את אזור הניתוח בצורה טובה וגורמת להחלמה מהירה יותר.

 

עוד בטרם הכניסה לחדר הניתוח כדאי לדאוג לכובע גדול ומשקפי שמש אשר יסתירו את הפנים כך תימנע בושה מפני אחרים כמו גם הצטיידות בצעיף.

 

יש הממליצים על שימוש בכדורים טבעיים אשר מורידים את הבצקות לפני תחילת הניתוח בכל אופן יש לשאול את מנתח פלסטי האם כדאי לקחת כדור זה.

 

כדאי לצבוע את השיער לפני ניתוח למתיחת פנים שכן רק כחודש לאחר ניתוח פנים ניתן לבצע צביעת שיער פעם נוספת.


המושג ניתוח מתיחת פנים ללא ניתוח הוא לא אפשרי שכן אי אפשר לבצע מתיחה ללא חתכים באזור האוזניים-האופציה של חוטים כדי למתוח את הפנים אינה מקובלת בארץ!

 

מיני מתיחת פנים הוא מושג שהשתרש לאחרונה אולם הוא ניתוח פנים לכל דבר ועניין הוא מוגדר שונה בין מנתח פלסטי אחד לחברו כך שיש לשאול את המנתח למה הכוונה בניתוח מיני מתיחת פנים ספציפית אצלו.

 

מהלך ניתוח מתיחת פנים


ניתוח מתיחת פנים כולל מתיחה והרמה של השרירים הרפויים באזור הפנים והצוואר.

 

הוספת נפח באזורים בעייתיים כמו עצמות לחיים כמו אזור השפה העליונה ,אליה מקובלת בדרך כלל הזרקה של שומן גוף עצמי אשר נלקח מהמטופל ע"י שאיבה והזרקתו לאזור זה, לפעמים בניתוח זה מבצעים שיוף של השפה העליונה או פילינג בשימוש שיטות שונות כמו חומצה או באמצעות פילינג יהלום שזה בעצם מכשיר לייזר באמצעותו מקלפים את השפה. בניתוח מתיחת פנים גם מטפלים בעודפי עור.

 

החתכים כשמבצעים ניתוח מתיחת פנים נסגרים באמצעות חוטים מיוחדים נמסים, אשר משפרים בצורה משמעותית את איכות הצלקות.

 

כמובן שחוטים אלו נמסים זמן מה לאחר ניתוח מתיחת פנים ואין צורך בהוצאתם. ישנם חוטים אחרים שאותם יש להסיר מספר ימים לאחר ניתוח פנים ע"י הרופא המנתח וזאת בזמן ביקורת לאחר ניתוח אשר מבוצעת בדרך כלל כשבוע לאחר ניתוח למתיחת הפנים.

 

לאחר סיום הניתוח אשר אורך מספר שעות (בין שלוש שעות עד שש שעות) יבצע רופא מנתח חבישה מיוחדת אשר תוסר לאחר יממה מנוחה אותה יש להישאר בחדרי המנוחה בחדר הניתוח כמובן עם פיקוח רפואי סביב השעון.חבישה זו מטרתה היא הקטנת הנפיחות והדימום לאחר הניתוח כמו גם מניעת תנועת הצוואר לאחר הניתוח דבר אשר אמור למנוע תזוזות מיותרות.

 

הרופא המנתח לרוב ישאיר נקז קטן באזור כדי לנקז הפרשות או דימומים לאחר ניתוח מתיחת פנים.

 

זמן מנוחה לאחר ניתוח מתיחת פנים


לאחר השחרור מהמחלקה בה שהינו באשפוז בדרך כלל ,לילה לאחר הניתוח משוחררים המנותחים הביתה (רצוי עם מלווה) וזאת לאחר שהוסרה החבישה המעגלית מאזור הפנים.

 

שלב המנוחה מניתוח מתיחת פנים הוא יחסית ארוך כשבועיים אשר במהלכו נדרשת מנוחה ככל האפשר זאת אומרת שיש להימנע מפעילות פיזית צריכת אלכוהול סאונה לסוגיה אמבטיות חמות וכדומה.

 

ההחלמה מניתוח מתיחת פנים

 

חשוב לנוח לצורך ההחלמה. הימים הראשונים לאחר ניתוח מתיחת פנים הם יחסית לא קלים יש בצקות ונפיחויות רבות בשילוב שטפי דם. זהו השלב בו כדאי לקבל מסא'ז לימפטי (לא חובה) כדי להפחית נפיחויות אלו ולהחלים מהר יותר מניתוח זה.

 

לאחר כשבועיים ניתן לצאת מן הבית וכשלושה שבועות לאחר הניתוח לחזור לפעילות יומיומית.הפנים החדשות לאחר חודש מזמן הניתוח יהיו רגילות,אולם הצלקות מגלידות בקצב שונה ממטופל למטופל ואף עשויות להימשך חודשים לאחר הניתוח.אין לדאוג יתר על המידה שכן את החתכים בציידי האוזניים ניתן רק לראות עם ממש מתקרבים או יודעים כי עברת ניתוח למתיחת פנים. ניתן להסתיר את הצלקות באיפור זה תמיד יעיל.

 

הסיבוכים לאחר ניתוח מתיחת פנים


סיבוכים רבים יכולים להיגרם לאחר ניתוח מתיחת פנים או מתיחת צוואר אולם אחוז שכיחותם הוא נמוך ביותר ולרוב סיבוכים אפשריים כתוצאה מהליך זה הם בגלל הליך ההרדמה הכללית אשר מבצעים בניתוח זה.

 

סיבוכים נוספים אשר עלולים להיגרם לאחר ניתוח מתיחת פנים או מתיחת צוואר הם: זיהומים,שטפי דם, פגיעה זמנית בעצבים אשר אחראים על תנועת הפנים, ריפוי בעייתי של צלקת (הצטלקות לא יפה).

 

כמה עולה ניתוח מתיחת פנים?


מחיר של ניתוח מתיחת פנים או מחירון של מתיחת פנים בדרך כלל אינו מפורסם ע"י המרפאות או המומחים בתחום ניתוחים פלסטיים ורק לאחר פגישת הייעוץ עם המנתח הפלסטי נמסר לך מחיר ניתוח מתיחת פנים.

 

מקובל כי מחיר מתיחת פנים נע בין 15,000 ₪ ועד ל 45,000 ₪ כתלות במנתח הפלסטי ניסיונו חדר הניתוח בו הוא מנתח וגורמים נוספים אחרים.

 

טווחי מחירים ניתוח מתיחת פנים

 

ניתוח מתיחת פנים
20,000-35,000 ש"ח

 

ניתוח מתיחת פנים והרמת מצח
30,000-45,000 ש"ח

 

ניתוח מתיחת פנים קטן
15,000-21,000 ש"ח

 

ניתוח מתיחת צוואר
15,000-22,000 ש"ח

 

ט.ל.ח

 

פניות אחרונות
מתיחת פנים, צוואר
לניתוח מיני ליפטינג
אזור המרכז
11/07/2021 11:21:33
מתיחת פנים, צוואר
מתעניינת בניתוח מיני ליפטינג גרה ראשון לציון
ראשון לציון והסביבה
10/07/2021 22:54:05
מתיחת פנים, צוואר
מתיחת פנים והרמת עפעפיים ללא צוואר
אזור השרון והסביבה
01/07/2021 00:21:05
מתיחת פנים, צוואר
הצעת מחיר לגבי מיני ליפט
אשדוד
22/06/2021 11:34:53
מתיחת פנים, צוואר
ניתוח מתיחת פנים ועפעפיים תחתונים ועליונים
רמת גן - גבעתיים
08/06/2021 09:02:43
מתיחת פנים, צוואר
הסרת ביו אלקמיד
לניתוח פנים
חולון
03/06/2021 06:08:10