הרמת חזה - מתייעצים, משווים וחוסכים

ניתוח הרמת חזה

.

 

 

רוצה לעשות הרמת חזה?

 

ייעוץ והצעות מחיר ללא התחייבות!

 

היום כבר אין צורך להשקיע זמן בחיפוש אחר מנתח פלסטי טוב, אתר שירות 10 בדק ומצא עבורכם מנתחים פלסטיים מכל הארץ שקיבלו ביקורות חיוביות והמלצות ממטופלים ועכשיו גם אתם יכולים להינות מייעוץ מקצועי בחינם והצעות מחיר ללא התחייבות, מלאו את טופס בקשה להצעת מחיר ועד 3 מנתחים פלסטיים יחזרו אליכם טלפונית, בדרך זו תקבלו תשובות לשאלות וגם תעשו השוואת מחירים.

 

מהו ניתוח הרמת חזה?


נשים רבות בטווח הגילאים 28-50 פונות בשנים האחרונות לבדיקת האפשרות שלהן לבצע ניתוח הרמת חזה.

 

סטטיסטיקות של ניתוחים פלסטיים אשר מבוצעים בעולם ובישראל מצביעים על כך שניתוח הרמת חזה הוא אחד מהניתוחים הפופולאריים ביותר מבין כל הניתוחים הפלסטיים אשר מבוצעים כיום.

 

ניתוח הרמת חזה משנה את חיי האישה ותורם רבות לביטחונה העצמי ולשיפור חיי הזוגיות שלה.

 

נשים אלו אינן מרוצות ממה שהעניק להן הטבע או לחילופין לאחר הלידה החזה שלהן התרוקן והפך להיות קטן, גם עקב הנקה הנדרשת מאותן אמהות. עם השנים והקדמה ניתן בנקל לבצע ניתוח הרמת חזה אולם חשוב לערוך בדיקת התאמה לניתוח זה וחשיבות עליונה היא בבחירת מנתח פלסטי מתאים אשר יבצע הרמת חזה זו.

 

מטרת ניתוח הרמת חזה מובנת מעצם שם הניתוח והיא הרמה והזקפת החזה.

 

כוח המשיכה משפיע שלא בצורה טובה על השדיים הנשיים, החזה מאבד את הצורה המקורית שלו העור הופך לפחות אלסטי השד מתרוקן ולבסוף צונח ונשמט כלפי מטה.

 

כאשר עוברים ניתוח הרמת חזה לא רק מעצבים את השדיים ומזקיפים אותם אלא אף מצמצמים את גודלה של העטרה (העור מסביב לפטמת השד).

 

לעיתים בניתוח הרמת חזה משולבת הגדלת חזה שכן הרמתם של השדיים והזקפתם יכולה להתבצע אולם נפח השד קטן ויתכן כי מראה השד לא יהיה אסתטי דבר אשר יצריך שימוש בשתלי סיליקון כדי להגדיל ולעצב את החזה.

 

שילוב שתלים בניתוח הרמת חזה יקנה לשדיים מראה צעיר מוצק ויפה.

 

לפני ניתוח הרמת חזה

 

הפגישה עם המנתח הפלסטי לקראת ניתוח הרמת חזה תשאיר בידיך רשימת בדיקות אותה יש להמיר להפניה ע"י רופא המשפחה לצורך מעבר בדיקות דם כלליות צילום חזה (למועמדות עבור ניתוח הרמת חזה מעל גיל 50) כמו גם בדיקת קצב הלב- אק"ג ישנם מנתחים פלסטיים אשר דורשים גם בדיקת ממוגרפיה (בדיקה לגילוי סרטן שד לא עלינו).

 

לאחר ביצוע בדיקות אלו בדרך כלל המועמדת עבור ניתוח הרמת חזה, מוזמנת לפגישה עם הרופא שאמור להרדים אותה בניתוח הרמת חזה וזאת לצורך מעבר על הבדיקות הכלליות אותן נדרשת לעבור והתאמתה לניתוח הרמת חזה מבחינת ההרדמה.

 

רוב המנתחים הפלסטיים בישראל מעדיפים לנתח ניתוח הרמת חזה בהרדמה כללית אולם יש גם כאלה שמנתחים בהרדמה מקומית.

 

עם עמדת בקריטריונים ונמצא שכל הבדיקות תקינות ואת כשירה לעבור ניתוח הרמת חזה יקבע לך תאריך לניתוח.

 

יש להדגיש כי מועמדות עבור ניתוח הרמת חזה אשר מעשנות יש להפסיק לעשן לפני הניתוח כשבועיים ואף לאחריו שכן העישון מפריע לזרימת הדם ויכול להזיק לריפוי צלקות הניתוח ולסיבוכים נוספים אחרים.

 

אל יום הניתוח צריך להגיע מוכנה והכוונה היא יש לשמור על צום מוחלט של שש שעות לפני תחילת שעת הניתוח (כמובן שאסור לשתות ואף ללעוס מסטיק).

 

רצוי גם שיתלווה אליך מלווה אשר יתמוך ויעזור לאחר ההתאוששות מניתוח הרמת שדיים.

 

טיפים עבור ניתוח הרמת חזה

 

יש לדאוג מבעוד מועד להכנה של חזיית ספורט לאחר ניתוח הרמת חזה שכן חזייה זו תלווה אותך חודש לאחר הליך קוסמטי זה.

 

רצוי שחזיית ספורט זו תיסגר מקדימה מה שימנע את ההתעסקות בסגירתה מאחורה דבר אשר יאמץ את הזרועות.

 

חזיית הספורט לניתוח חזה מחזיקה את השדיים ומונעת תזוזה אשר יכולה להזיק למנותחת חזה לאחר הניתוח.

 

ישנם רופאים מנתחים רבים אשר משתמשים בתוכנת מחשב אשר מדמה כיצד יראה החזה לאחר ניתוח הרמת חזה. בקשי מהמנתח הפלסטי לראות כיצד יראה החזה שלך באמצעות תוכנת ההדמיה לאחר ניתוח הרמת חזה.

 

יש להימנע בחודש הראשון לאחר ניתוח הרמת חזה מנשיאת משקל כבד או ביצוע פעילות אינטנסיבית או פעילות מינית שכן זה יכול לפגוע בתוצאות הניתוח. אין לישון על החזה בשבועות הראשונים כך שצריך לשכב על הגב במיטה ובכלל מומלץ להימנע משכיבה במיטה בימים הראשונים.

 

יש לרכוש סבון מיוחד לאחר ניתוח הרמת חזה באמצעותו ניתן יהיה לשטוף את האזור ללא חשש לזיהום הצלקות-סבון אשר בו חומר כימי אשר דואג לחטא את הצלקות.

 

תמיד טוב לשמוע מאחרים על חוויות ניתוח הרמת חזה ולכן כדאי להיכנס ל- פורום הרמת חזה באינטרנט וקצת לקרוא על חוויות אלו.

 

מהלך ניתוח הרמת חזה


ניתוח הרמת חזה אורך כשעה וחצי עד שלוש שעות.

 

השיטות לביצוע ניתוח הרמת חזה מגוונות אולם האופציה המועדפת על המנתחים הפלסטיים בישראל הנה ביצוע חתך סביב הפטמה בשילוב תוספת של חתך מהעטרה לכיוון קפל השד.

 

לעיתים כאשר נפילת השד היא משמעותית יבצע המנתח הפלסטי חתך נוסף באזור כפל השד כך שבסופו של הניתוח הצלקת תקבל צורה של עוגן.

 

אופי החתכים בניתוח הרמת חזה נקבע לפי חומרת נפילת השדיים וכמות עודפי העור.

 

החתכים יסמנו את השטח ממנו נסיר את עודפי העור.

 

מיקום החתכים יגדירו מחדש את הפטמה וזאת לאחר שעודף העור הוסר, לאחריה העטרה והפטמה ימוקמו גבוה יותר, העור סביב העטרה יקודם מטה ולצידו הנגדי על מנת שהמנתח הפלסטי יוכל לעצב מחדש את השדיים.

 

את התפרים בניתוח הרמת חזה ימקם המנתח הפלסטי מסביב לעטרה, בקו אנכי יורד מהפטמה ולאורך קפל השד התחתון.

 

במועמדות לניתוח הרמת חזה בעלות שדיים קטנים יחסית וצניחה קלה, יבצע המנתח חתך קטן יותר מסביב לעטרה בלבד.

 

שיטת ניתוח הרמת חזה זו נקראת השיטה הקונצנטרית (מרכזית) על שמו של המנתח מאיטליה בנאלי.

 

בשיטה המרכזית בניתוח הרמת חזה החתך מבוצע בצורה היקפית סביב העטרה, המנתח מעצב ומרים את השדיים וכמו כן הפטמה והעטרה אף הן מורמות.

 

בהנחה ובניתוח הרמת חזה מוכנס גם שתל סיליקון לחזה הרי שהוא ימוקם בכיס אשר יוכן מתחת לשריר החזה או מתחת לרקמת השד.

 

לאחר ניתוח הרמת חזה יחבוש אותך המנתח הפלסטי בחבישה אלסטית או חזייה כירורגית.

 

דימומים מתחת לעור, כאבים, נפיחות, חבורות ואי נוחות יורגשו עד יומיים לאחר ניתוח הרמת חזה אולם כאבים חזקים לא יהיו בכלל.

 

הניתוח מאופיין באי נוחות אשר תוקל ע"י תרופות משככי כאבים להם ידאג עבורך הרופא המנתח עוד בטרם כניסתך לחדר הניתוח.

 

כמה ימים לאחר הניתוח יוסרו החבישות האלסטיות ותתחילי ללבוש את חזיית הספורט למשך 24 שעות לתקופה של חודש ימים. התפרים מהניתוח יוסרו לאחר כשבוע.

 

תיתכן איבוד תחושה בעור החזה ובפטמות, אשר נגרם כתוצאה מהנפיחות וממתיחת העור לאחר ניתוח הרמת חזה. אל חשש בדרך כלל תופעה זו פגה לאחר כחודש וזאת כאשר הנפיחות חולפת לאחר כחודש מיום הניתוח.

 

זמן מנוחה לאחר ניתוח הרמת חזה


לאחר השחרור מהמחלקה בה שהינו באשפוז לילה לאחר הניתוח משוחררים המנותחים הביתה (רצוי עם מלווה) וזאת לאחר שהוסרה החבישה מאזור החזה והושמה חזיית הספורט.

 

שלב המנוחה מניתוח הרמת חזה הוא יחסית קצר כשבועיים אשר במהלכם נדרשת מנוחה ככל האפשר, זאת אומרת שיש להימנע מפעילות פיזית צריכת אלכוהול סאונה לסוגיה אמבטיות חמות וכדומה.

 

החלמה מניתוח הרמת חזה

 

חשוב לנוח לצורך ההחלמה וללבוש את חזיית הספורט למשך חודש ימים ואין להקל בכך ראש שכן הצלחת הניתוח תלויה גם בפרמטר זה.

 

הימים הראשונים לאחר ניתוח הרמת חזה הם יחסית לא קלים יש בצקות ונפיחויות בשילוב שטפי דם, החזה יראה גדול השדיים יהיו נפוחים, תופעה של אסימטריה היא שכיחה אולם אין להתרגש בשלב ראשוני זה מתוצאות הניתוח, לאחר מספר ימים החזה יקבל צורה יפה וטבעית.

 

רוב התחושות מניתוח הרמת חזה חולפות לאחר חודש ימים מיום הניתוח. חשוב כמובן לבקר את הרופא המנתח לצורך ביקורת החזה ולהקשיב להוראותיו בקשב רב.

 

עליך לזכור כי במעשיך לאחר ניתוח הרמת חזה יש חשיבות קריטית להצלחת הניתוח דבר אשר בא לידי ביטוי בניקיון הצלקות ושמירה על היגיינה אישית גבוהה כמו גם הישמעות לדברי הרופא לגבי פעילות גופנית, הרמת משקל, אשר אסורה בהחלט לאחר ניתוח הרמת חזה וכדומה.

 

ההחלמה מניתוח הרמת חזה שונה ממנותחת למנותחת כמו כל דבר בחיים. יהיו מנותחות שיסבלו מיותר כאבים ויהיו כאלה שהניתוח יעבור להן בקלות. בכל אופן רצוי לדאוג למשככי כאבים מבעוד מועד כמו גם בתרופות אנטיביוטיות אשר ניתנות לצורך מניעת זיהומים באזור הניתוח.

 

הסיבוכים בניתוח הרמת חזה

 

סיבוכים רבים יכולים להיגרם לאחר ניתוח הרמת חזה אולם אחוז שכיחותם הוא נמוך ביותר. לרוב סיבוכים אפשריים כתוצאה מהליך זה הם כתוצאה מהרדמה.

 

סיבוכים נוספים אשר עלולים להיגרם לאחר ניתוח הרמת חזה הם: זיהומים, שטפי דם, דימומים, קפלים בדופן השד, ריפוי בעייתי של צלקת (הצטלקות לא יפה) הצלקת מסביב לפטמה והצלקות באזור שנמצא מתחת לשד מבשילות במשך 3 חודשים והופכות לאדומות ובולטות הריפוי הוא ארוך ולאחר תקופה של כשנה הצלקות נהיות שטוחות לבנות ודקות.

 

טיפול בהתאם להוראות הרופא מפחית את הסיבוכים האפשריים.

 

כמה עולה ניתוח הרמת חזה?


מחיר של הרמת חזה או מחירון של הרמת חזה בדרך כלל אינו מפורסם ע"י המרפאות או המומחים לניתוחים פלסטיים ורק לאחר פגישת הייעוץ עם המנתח הפלסטי נמסר לך מחיר ניתוח הרמת חזה.

 

מקובל כי מחיר הרמת חזה נע בין 15,000 ₪ ועד ל 25,000 ₪ כתלות במנתח הפלסטי ניסיונו חדר הניתוח בו הוא מנתח וגורמים נוספים אחרים.

 

טווחי מחירים ניתוח הקטנת חזה

 

ניתוח הרמת חזה


15,000-25,000 ש"ח

 

ט.ל.ח