הקטנת חזה - מתייעצים, משווים וחוסכים

ניתוח הקטנת חזה

.

 

 

רוצה לעשות הקטנת חזה?

 

 

ייעוץ והצעות מחיר ללא התחייבות!

 

היום כבר אין צורך להשקיע זמן בחיפוש אחר מנתח פלסטי טוב, אתר שירות 10 בדק ומצא עבורכם מנתחים פלסטיים מכל הארץ שקיבלו ביקורות חיוביות והמלצות ממטופלים ועכשיו גם אתם יכולים להינות מייעוץ מקצועי בחינם והצעות מחיר ללא התחייבות, מלאו את טופס בקשה להצעת מחיר ועד 3 מנתחים פלסטיים יחזרו אליכם טלפונית, בדרך זו תקבלו תשובות לשאלות וגם תעשו השוואת מחירים.

 

מהו ניתוח הקטנת חזה ?


באנגלית: REDUCTION MAMMOPLASTY

 

בניגוד לנשים רבות אשר מעוניינות לעשות ניתוח הגדלת חזה ישנן לא מעט נשים אשר סובלות מבעיה הפוכה והיא חזה גדול וגולש אשר גורם להן להיות מובכות מגודל החזה שלהן.

 

החזה הגדול שלהם מגביל אותן בפעילות גופנית, מקשה אליהן cמציאת ביגוד מתאים, וגורם לבעיות רפואיות אשר נלוות בדרך כלל לחזה גדול, לדוגמא עקמת בגב אשר נגרמת עקב המשקל של השדיים.

 

לעיתים מתפתחת באזור החזה פטרת כתוצאה משפשוף בקפל השד עם הבגד, עקב גודלם של השדיים. לחזה גדול נלוות גם תופעות נפשיות פסיכולוגיות נגטיביות במיוחד בקרב בנות העשרה. ניתוח הקטנת חזה יכול למנוע בעיות אלו כך שהמועמדת לניתוח תזכה לאיכות חיים טובה המתאימה לזמנים המודרניים בהם אנו חיים.

 

לפני ניתוח הקטנת חזה

 

לאחר הפגישה עם המנתח הפלסטי אותו פגשת בייעוץ לקראת ניתוח הקטנת חזה הוא ידאג לצייד אותך ברשימת בדיקות אותה יש להמיר להפניה ע"י רופא המשפחה לצורך מעבר בדיקות דם כלליות, צילום חזה (למועמדות לניתוח חזה מעל גיל 50), כמו גם בדיקת קצב הלב- אק"ג. ישנם מנתחים פלסטיים אשר דורשים גם בדיקת ממוגרפיה (בדיקה לגילוי סרטן שד לא עלינו).

 

לאחר ביצוע בדיקות אלו בדרך כלל המועמדת לניתוח הקטנת חזה, מוזמנת לפגישת בדיקת תוצאות הבדיקה אל מול מרדים, וזאת כדי לבדוק האם המועמדת לניתוח חזה מסוגלת לעמוד בהרדמה כללית.

 

בהנחה והמרדים אישר את הניתוח להקטנת חזה יקבע לך מועד לניתוח. אצל מועמדות לניתוח אשר מעשנות חשוב מאוד להפסיק לעשן לפני הניתוח כשבועיים ואף לאחריו שכן העישון מפריע לזרימת הדם ויכול להזיק לריפוי צלקות הניתוח ולסיבוכים נוספים אחרים.

 

ביום הניתוח יש לשמור על צום מוחלט של שש שעות לפני תחילת הניתוח וזה אומר שאסור גם לשתות!

 

רצוי גם שיתלווה אליך מלווה אשר יתמוך ויעזור לאחר ההתאוששות מניתוח הקטנת שדיים.

 

טיפים עבור ניתוח הקטנת חזה

 

יש לוודא כי הרופא המנתח הוא חבר באיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית –בקשי תעודה זו בטרם תבחרי לעבור את הניתוח הקטנת חזה אצל אותו רופא שבחרת.

 

יש לוודא כי הרופא המנתח מנוסה בסוג ניתוח הקטנת חזה-לא כל המנתחים הפלסטיים יודעים לבצע ניתוחי חזה בצורה טובה, חשוב לראות עבודות לפני הניתוח כמו גם לקבל המלצות על הרופא המנתח בטרם נחליט עליו כעל המנתח שלנו.

 

יש לדאוג מבעוד מועד להכנה של חזיית ספורט לאחר ניתוח הקטנת חזה שכן חזייה זו תלווה אותך חודש לאחר הליך קוסמטי זה. רצוי שחזיית ספורט זו תיסגר מקדימה דבר אשר ימנע את ההתעסקות בסגירתה מאחורה דבר אשר יאמץ את הזרועות.

 

חזיית הספורט לניתוח חזה מחזיקה את השדיים ומונעת תזוזה אשר יכולה להזיק למנותחת חזה לאחר הניתוח.

 

ישנם רופאים מנתחים רבים אשר משתמשים בתוכנת מחשב אשר מדמה כיצד יראה החזה שלך לאחר ניתוח הקטנת חזה – בקשי מהרופא המנתח להדגים לך כיצד יראה החזה שלך לאחר הקטנה.

 

יש להימנע בחודש הראשון לאחר ניתוח הקטנה להרים משקל כבד או לבצע פעילות אינטנסיבית או פעילות מינית שכן זה יכול לפגוע בתוצאות הניתוח.

 

אין לישון על החזה בשבועות הראשונים כך שצריך לשכב על הגב במיטה ובכלל מומלץ להימנע משכיבה במיטה בימים הראשונים.

 

יש לרכוש סבון מיוחד לאחר ניתוח הקטנת חזה באמצעותו ניתן יהיה לשטוף את אזור הניתוח ללא חשש לזיהום הצלקות-סבון אשר בו חומר כימי אשר דואג לחטא את הצלקות.

 

יש הממליצים על שימוש בכדורים טבעיים אשר מורידים את הבצקות לפני תחילת הניתוח בכל אופן יש לשאול את מנתח פלסטי האם כדאי לקחת כדור זה.

 

כניסה ל-פורום ניתוח הקטנת חזה מומלצת ביותר שם ניתן לקבל מידע מגולשות אחרות ברשת האינטרנט אשר עברו הקטנת חזה על ידי רופאים פלסטיים ,טיפים משלהן ועצות שימושיות נוספות שהרי אין חכם כבעל ניסיון!

 

מהלך ניתוח הקטנת חזה


ניתוח הקטנת חזה הוא ניתוח לא פשוט אשר אורך כשעתיים עד שלוש שעות לאחריו מאושפזים למנוחת לילה לצורך השגחה לאחר הניתוח.

 

ניתוח הקטנת חזה מבוצע בהרדמה כללית מלאה בחדר ניתוח שכמובן אושר לניתוח ע"י משרד הבריאות. בתחילת ניתוח הקטנת חזה מבצע המנתח חתך באמצע החלק התחתון בשד דרך חתך זה יורחקו עודפי עור ושומן.

 

במהלך הניתוח הקטנת החזה מורמת הפטמה ומועברת וממוקמת לחלק גבוה יותר בשד המורם. נשים רבות אשר עוברות ניתוחי הקטנת חזה זקוקות אף לניתוח הרמת חזה. בשלב הייעוץ עם המנתח הפלסטי תוכלי לדעת האם אופציה זו מתאימה עבורך או "שניצלת" והכוונה היא פחות צלקות בהנחה ואין את צריכה לבצע שילוב של שני הניתוחים.

 

זמן מנוחה לאחר ניתוח הקטנת חזה

 

לאחר לילה בבית החולים, משוחררות המנותחות הביתה (רצוי עם מלווה) וזאת לאחר שהוסרה החבישה מאזור החזה והושמה חזיית הספורט.

 

שלב המנוחה מניתוח הקטנת חזה הוא יחסית קצר כשבועיים אשר במהלכם נדרשת מנוחה ככל האפשר זאת אומרת שיש להימנע מפעילות פיזית צריכת אלכוהול סאונה לסוגיה אמבטיות חמות וכדומה .

 

החלמה מניתוח הקטנת חזה


לאחר ניתוח פלסטי הקטנת חזה, חשוב לנוח לצורך ההחלמה וללבוש את חזיית הספורט למשך חודש ימים ואין להקל בכך ראש שכן הצלחת הניתוח תלויה גם בפרמטר זה.

 

הימים הראשונים לאחר ניתוח חזה הם יחסית לא קלים יש בצקות ונפיחויות בשילוב שטפי דם ,החזה יראה גדול השדיים יהיו נפוחים, תופעה של אסימטריה היא שכיחה אולם אין להתרגש בשלב ראשוני זה מתוצאות הניתוח.

 

רוב התחושות מניתוח הקטנת חזה חולפות לאחר חודש ימים מיום הניתוח. חשוב כמובן לבקר את הרופא המנתח לצורך ביקורת החזה ולהקשיב להוראותיו בקשב רב.

 

את התוצאות מניתוח הקטנת חזה ניתן לראות לאחר כשלושה חודשים מיום הניתוח. עליך לזכור כי במעשיך לאחר הניתוח יש חשיבות קריטית להצלחת הניתוח דבר אשר בא לידי ביטוי בניקיון הצלקות ושמירה על היגיינה אישית גבוהה כמו גם הישמעות לדברי הרופא לגבי פעילות גופנית והרמת משקל אשר אסורה בהחלט לאחר ניתוח הקטנת חזה.

 

ההחלמה מניתוח הקטנת חזה שונה ממנותחת למנותחת כמו כל דבר בחיים ולכן אין להשוות כאבים עם מנותחת אחרת אשר עברה את הניתוח להקטנת חזה.

 

מומלץ לדאוג למשככי כאבים מבעוד מועד כמו גם בתרופות אנטיביוטיות אשר ניתנות לצורך מניעת זיהומים באזור הניתוח.

 

סיבוכים בניתוח הקטנת חזה


סיבוכים רבים יכולים להיגרם לאחר ניתוח הקטנת חזה אולם אחוז שכיחותם הוא נמוך ביותר ולרוב סיבוכים אפשריים כתוצאה מהליך זה הם עקב ההרדמה הכללית.

 

סיבוכים נוספים אשר עלולים להיגרם לאחר ניתוח הקטנת הם: זיהומים, שטפי דם, דימומים, פגיעה בתחושה בעצב, ריפוי בעייתי של צלקת (הצטלקות לא יפה), נמק של הפטמה.

 

כמה עולה ניתוח הקטנת חזה?


מחיר של ניתוח הקטנת חזה או מחירון של ניתוח הקטנת חזה בדרך כלל אינו מפורסם ע"י המרפאות או המנתחים הפלסטיים ורק לאחר פגישת הייעוץ עם הרופא המנתח נמסר לך מחיר ניתוח הקטנת חזה.

 

מקובל כי מחיר ניתוח הקטנת חזה נע בין 14,000 ₪ ועד ל 28,000 ₪ כתלות במנתח הפלסטי ניסיונו חדר הניתוח בו הוא מנתח וגורמים נוספים אחרים.

 

טווחי מחירים ניתוח הקטנת חזה
ניתוח הקטנת חזה
15,000-28,000 ש"ח

 

ניתוח הקטנת חזה לגבר
8,000-14,000 ש"ח

ט.ל.ח