ניתוח אף - מתייעצים, משווים וחוסכים

ניתוח אף

.

 

 

רוצה לעשות ניתוח אף?

 

ייעוץ והצעות מחיר ללא התחייבות!

 

היום כבר אין צורך להשקיע זמן בחיפוש אחר מנתח פלסטי טוב, אתר שירות 10 בדק ומצא עבורכם מנתחים פלסטיים מכל הארץ שקיבלו ביקורות חיוביות והמלצות ממטופלים ועכשיו גם אתם יכולים להינות מייעוץ מקצועי בחינם והצעות מחיר ללא התחייבות, מלאו את טופס בקשה להצעת מחיר ועד 3 מנתחים פלסטיים יחזרו אליכם טלפונית, בדרך זו תקבלו תשובות לשאלות וגם תעשו השוואת מחירים.

 

 

מהו ניתוח אף?באנגלית: Nose Surgery

 

ניתוח אף הוא ניתוח פלסטי פופולארי ביותר בקרב בני נוער בטווח הגילאים 16-23 אשר אינם מרוצים מהצורה הטבעית של אפם שהוא או ארוך מדי, רחב מידי, בולט, עקום, בעל גבנון, או לאחר חבלה מתאונה.

 

מועמדים רבים לניתוח אף רוצים גם לשפר את הפרעות הנשימה (נחירות) עקב סטייה במחיצת האף. ניתוח אף ניתן לבצע החל מגיל 16 שכן גיל זה הוא לאחר סיום התפתחות 90% מהאף.

 

ניתוח אף משנה את חיי המנותח ותורם רבות לביטחון העצמי כמו גם לבריאות כאשר מדובר על בעיות נחירה.

 

לפני שעושים ניתוח אף

 

הפגישה עם המנתח הפלסטי או לחילופין רופא אף אוזן גרון (ע"פ חוק רשאי לבצע ניתוחי אף) לקראת ניתוח אף תשאיר בידיך רשימת בדיקות אותה יש להמיר להפניה ע"י רופא המשפחה לצורך מעבר בדיקות דם כלליות כמו גם בדיקת קצב הלב- אק"ג ישנם מנתחים פלסטיים אשר דורשים בדיקות נוספות לפי הצורך וכתלות במועמד לניתוח.

 

לאחר ביצוע בדיקות אלו בדרך כלל המועמד לבצע ניתוח אף מוזמן לפגישה נוספת עם הרופא המנתח שאמור לאשר את ניתוח האף בכפוף לתוצאות הבדיקות. בהנחה והבדיקות תקינות ניתן לקבוע תאריך לביצוע ניתוח אף. רוב המנתחים הפלסטיים בישראל מעדיפים לנתח ניתוח אף בהרדמה מקומית אולם יש גם כאלה שמנתחים בהרדמה כללית.

 

אל יום הניתוח צריך להגיע לאחר צום מוחלט של שש שעות לפני תחילת שעת הניתוח (כמובן שאסור לשתות ואף ללעוס מסטיק).רצוי גם שיתלווה אליך מלווה אשר יתמוך ויעזור לאחר ההתאוששות מביצוע ניתוח אף.

 

טיפים עבור ניתוח אף

 

ישנם רופאים מנתחים רבים אשר משתמשים בתוכנת מחשב אשר מדמה כיצד יראה האף לאחר ניתוח אף. בקש/י מהמנתח הפלסטי לראות כיצד יראה האף שלך באמצעות תוכנת ההדמיה לאחר ניתוח אף.

 

יש לזכור כי התוכנה היא רק תוכנת מחשב ועל המועמד לניתוח להבין כי אין הכרח וודאי כי לאחר ניתוח אף ידמה האף למה שנצפה בהדמיית המחשב.

 

ניתוחי אף בדרך כלל דורשים הרבה ניסיון ולא כל המנתחים אוהבים לבצע ניתוחי אף. לכן, וודא/י לפני בחירת המנתח הפלסטי כי ניתוח אף הוא תחום התמחותו הראשי-בקש/י לראות תיק עבודות ניתוחי אף דבר אשר יגביר את הביטחון בבחירת אותו מנתח פלסטי.

 

תמיד טוב לשמוע מאחרים על חוויות ניתוח אף ולכן כדאי להיכנס ל- פורום ניתוח אף באינטרנט לשאול שאלות ולקבל תגובות על מנתחים פלסטיים.

 

לאחר ניתוח אף האזור המנותח נפוח מאוד. כדי להפחית נפיחות זאת יש להניח על אזור האף שקית אפונה קפואה שיצאה מהפריזר, דבר אשר יפחית את הנפיחות לאחר ניתוח אף.

 

לאחר ניתוח אף אין להיחשף לשמש שכן קרני השמש מפריעות לריפוי, מאחר ומניעה מהשמש כמעט בלתי אפשרית יש להצטייד במקדם הגנה ולמרוח על אזור הניתוח בטרם נצא מהבית.

 

לאחר ניתוח אף יש להשתמש בממחטות נייר רכות לצורך קינוח האף .דאג/י לרכוש ממחטות נייר רכות לפני כניסתך לניתוח אף.

 

למרכיבי משקפיים מומלץ לרכוש עדשות מגע לפני הניתוח שכן לאחר ניתוח אף לא ניתן להרכיב משקפי ראייה אלו פרק זמן של כחודש.

 

רצוי לרכוש תמיסת מי מלח לחיטוי האף שכן לאחר ניתוח אף ישנן הפרשות מאזור האף אשר גורמות לסתימת הנחיריים. באמצעות תמיסת מי מלח או כל סוג של תמיסה אחרת ניתן להקל על אזור הנחיריים.

 

לאחר ניתוחי אף עדיף לישון כאשר הראש מוגבה שכן הגבהת הראש יכולה למנוע בצקת והצטברות נוזל באזור הניתוח.

 

מהלך ניתוח אף


עוד לפני מהלך ההרדמה מקבל המנותח זריקה לטשטוש. כאשר ההרדמה המבוצעת היא מקומית מחובר המנותח למכשיר לניתור לחץ החמצן בדם ל א.ק.ג ולמד לחץ דם. המנותח מחובר לאינפוזיה תוך ורידית דרכה הוא מקבל אנטיביוטיקה וחומר משכך כאבים.

 

כמו כן מוזרקות מספר זריקות בהם מוחדרים חומרי הרדמה לכיווץ כלי הדם באזור האף בכדי למנוע דימום ומוכנסים לנחיריים פתילים טבולים בחומר הרדמה שמתאים לריריות. ניתוח אף מתחיל בחתכים בתוך האף דרכם מבצעים כריתת הסחוסים התחתונים, שיוף הגבנון ושבירת העצם ע"י פטיש. ישנם מצבים בהם נחוץ קיצור אף, הצרת הנחיריים ,תיקון מחיצה או השתלת סחוס.

 

ישנם מצבים בהם יש צורך בביצוע ניתוח אף פתוח וזאת אגב ביצוע חתך דרך עמודת האף ובנחיריים כמו גם הרמת העור מעל שלד האף. בביצוע ניתוח אף זה תתכן צלקת קטנה ונראית. בסיום הניתוח מוחדרים פתילים לנחיריים שמוסרים לאחר מספר ימים. בכאבים לאחר ניתוח אף ניתן לטפל בנקל באמצעות תרופות נגד כאבים. יתכנו שטפי דם סביב העיניים שייעלמו לאחר כשבועיים שלושה. נפיחות באף אף היא נעלמת לאחר שלושה שבועות כאשר נפיחות קלה נשארת לאורך זמן יחסית רב.

 

זמן מנוחה לאחר ניתוח אף


לאחר השחרור מהמחלקה בה שהינו באשפוז משוחררים המנותחים הביתה (רצוי עם מלווה).

 

שלב המנוחה לאחר ביצוע ניתוחי אף הוא יחסית קצר כשבועיים אשר במהלכם נדרשת מנוחה ככל האפשר. החזרה לפעילות רגילה תעשה לאחר מספר שבועות.

 

החלמה מניתוח אף


הימים הראשונים לאחר ניתוח אף הם יחסית לא קלים יש בצקות ונפיחויות בשילוב שטפי דם. רוב התחושות מניתוח אף חולפות לאחר חודש ימים מיום הניתוח. חשוב כמובן לבקר את הרופא המנתח לצורך הורדת הגבס לאחר ניתוח אף ולהקשיב להוראותיו בקשב רב.

 

עליך לזכור כי במעשיך לאחר ניתוח אף יש חשיבות קריטית להצלחת הניתוח דבר אשר בא לידי ביטוי בניקיון הצלקות ושמירה על היגיינה אישית גבוהה.

 

ההחלמה מניתוח אף שונה ממנותח למנותח כמו כל דבר בחיים. יהיו מנותחים שיסבלו מיותר כאבים ויהיו כאלה שהניתוח יעבור להם בקלות. בכל אופן רצוי לדאוג למשככי כאבים מבעוד מועד כמו גם להצטייד בתרופות אנטיביוטיות אשר ניתנות לצורך מניעת זיהומים באזור הניתוח. התוצאה הסופית בדרך כלל היא לאחר כשנה.

 

ניתוח אף – הסיבוכים


סיבוכים רבים יכולים להיגרם לאחר ניתוח אף אולם אחוז שכיחותם הוא נמוך ביותר ולרוב סיבוכים אפשריים כתוצאה מהליך זה הם כתוצאה מהרדמה. סיבוכים נוספים אשר עלולים להיגרם לאחר ניתוח אף הם: זיהומים, שטפי דם, דימומים ופגיעה חולפת בחוש הריח.

 

כמה עולה ניתוח אף?


מחיר של ניתוח אף או מחירון של ניתוח אף בדרך כלל אינו מפורסם ע"י המרפאות או המנתחים הפלסטיים ורק לאחר פגישת הייעוץ עם הרופא המנתח נמסר לך מחיר ניתוח אף.

 

מקובל כי מחיר ניתוח אף נע בין 6,000 ₪ ועד ל 15,000 ₪ כתלות במנתח הפלסטי ניסיונו חדר הניתוח בו הוא מנתח וגורמים נוספים אחרים.

 

טווחי מחירים ניתוח אף

 

ניתוח אף פשוט
6,000-9,000 ש"ח

 

ניתוח שיחזור אף
10,000-15,000 ש"ח

 

תיקון ניתוח אף כושל
10,000-14,000 ש"ח

 

ניתוח אף מורכב
10,000-15,000 ש"ח

 

ט.ל.ח

 

פניות אחרונות
ניתוח אף
ניטוח לאף הצעה מחיר
קריות
29/06/2021 07:36:53
ניתוח אף
ניתוח אף לבן שלי
ראשון לציון והסביבה
23/06/2021 09:43:52
ניתוח אף
ניתוח אף בסביבות 10 אלף שח
חיפה וחוף הכרמל
06/06/2021 13:36:39
ניתוח אף
ניתוח אף בסביבות 10 אלף ש"ח
חיפה וחוף הכרמל
06/06/2021 13:35:44
ניתוח אף
אני מתעניינת לגבי ניתוח אף חוזר לגבי מחיר
ירושלים והסביבה
30/05/2021 00:24:50
ניתוח אף
מתעניינת בניתוח פלסטי של אף . אשמח להצעות מחיר.
בת-ים
15/05/2021 21:29:48