הצרת היקפים - מתייעצים, משווים וחוסכים

הצרת היקפים

.

 

 

רוצה לעשות הצרת היקפים?

 

ייעוץ והצעות מחיר ללא התחייבות!

 

היום כבר אין צורך להשקיע זמן בחיפוש אחר מנתח פלסטי טוב, אתר שירות 10 בדק ומצא עבורכם מנתחים פלסטיים מכל הארץ שקיבלו ביקורות חיוביות והמלצות ממטופלים ועכשיו גם אתם יכולים להינות מייעוץ מקצועי בחינם והצעות מחיר ללא התחייבות, מלאו את טופס בקשה להצעת מחיר ועד 3 מנתחים פלסטיים יחזרו אליכם טלפונית, בדרך זו תקבלו תשובות לשאלות וגם תעשו השוואת מחירים.

 

מדריך קצר בנושא הצרת היקפים - להיות יפהתמיד היית אדם מודע לעצמו. הקפדת להתלבש יפה ולהתאפר כל בוקר, גם כשלא ממש היה לך לאן ללכת.

 

הקפדת לסדר את השיער ולהיראות נפלא. אבל השנים עשו את שלהן, עם כל ילד נשאר מעט עודף משקל על גופך ועכשיו- כשהילדים כבר גדולים ומתחתנים- קשה לך לסבול את עצמך בשמלות הערב החגיגיות, שלא יושבות עליך כמו שאת רגילה אליהן. תאמרי לי, חשבת על הצרת היקפים?

 

די לסטיגמה


בעיקר בגילך הנושק לחמישים, הגיע הזמן לפנק את עצמך.

 

דעי לך שהמזלזלים בתחושת העצמה שמקנה לך הסיפוק ממה שרואות עיניך במראה הם אנשים צעירים או כאלה שהיו רוצים לעשות הצרת היקפים בעצמם ומפחדים.

 

כיום, הצרת היקפים הינה אופציה פלסטית נפוצה ופופולארית, והמומחים בה מעולים.

 

קיימות אופציות של הצרת היקפים לגברים ונשים כאחד- בשלל שיטות, פולשניות ולא פולשניות.

 

ללא סכין

 

אם לא מתחשק לך להסתכן בניתוח בשביל היופי, את ממש לא חייבת. ישנן שלל שיטות הצרת היקפים ללא ניתוח כגון הצרת היקפים בלייזר או הצרת היקפים בגלי רדיו.

 

לטיפולי הצרת היקפים מחירים שונים בהתאם למקום ההצרה, שיטת ההצרה ועוד גורמים שונים הקשורים בך אישית.

 

כך למשל הצרת היקפים בירכיים בשיטת לייזר תהיה שונה ממחיר הצרה בירכיים בשיטת גלי רדיו ואלה יהיו שונות מהצרות בטן בשיטות השונות וכו'.

 

את המחירון המלא וההתאמה עבורך תצטרכי לקבל אצל מומחה ההצרה- שיתאים לך את השיטה שתחושי בה הכי בנוח.

 

מה יגידו


אז נכון, שלא כמו דברים רבים אחרים- בד"כ את הצרת ההיקפים לא תוכלי להחביא. מצד שני, לו רצית להחביא אותה- לא היית שוקלת לבצעה מלכתחילה.

 

שכחי מהשכנות הרכלניות ומהפחד שלך מה הן יגידו על שהעזת ועשית לעצמך טוב.

 

אחרי הכל, הם ידברו עליך בקנאה ובסוף, על כל הביקורתיות שלהן, יודו שאת נראית נפלא. אבל אם בכל זאת לא מתחשק לך לספר לאף אחד, את ממש לא חייבת.

 

סעי לחופש של שבוע וכשתחזרי- ספרי על טיול נפלא ומרנין שגרם לך להיכנס לכושר. בינך לבינך את הרי יודעת שהעיקר התוצאה וכל פעם שתביטי במראה את תזכרי שעשית משהו בשביל עצמך.

 

כמה עולים טיפולי הצרת היקפים בשיטות השונות?


טווחי מחירים:

 

המסת שומן בלייזר - 6,000-8,000 ש"ח

 

ניתוח שאיבת שומן - 5,000-20,000 ש"ח

 

ט.ל.ח