העלמת כוויות

.

 

 

רוצה לעשות העלמת כוויות?

 

ייעוץ והצעות מחיר ללא התחייבות!

 

היום כבר אין צורך להשקיע זמן בחיפוש אחר מנתח פלסטי טוב, אתר שירות 10 בדק ומצא עבורכם מנתחים פלסטיים מכל הארץ שקיבלו ביקורות חיוביות והמלצות ממטופלים ועכשיו גם אתם יכולים להינות מייעוץ מקצועי בחינם והצעות מחיר ללא התחייבות, מלאו את טופס בקשה להצעת מחיר ועד 3 מנתחים פלסטיים יחזרו אליכם טלפונית, בדרך זו תקבלו תשובות לשאלות וגם תעשו השוואת מחירים.

 

מדריך קצר בנושא טיפול בכוויותאור לבן וצחוק, עיניים כחולות ושיער ג'ינג'י, נמשים או שיער בלונדיני חיוור- לאחוזים גדולים מהאוכלוסייה מדובר על חלום, על היופי ברמתו הגבוהה ביותר.

 

אבל אנשים בעלי עור בהיר, שיער ועיניים בהירות יודעים את האמת: מדובר על עור הנוטה לקבל כוויות, עור מוגן פחות מפני קרני השמש ונמצא בקבוצת הסיכון לתסביכים של כוויות במחלות עור כאלה ואחרות.

 

אנשים בעלי עור בהיר צריכים להשגיח על עורם באופן אקטיבי ולשים קרם הגנה עם מקדם הגנה גבוה- כל יום.

 

בוקר טוב

 

אבל מה קורה אם לא חשבת על נזקי השמש בעת נעוריך? האם אותן כוויות, אותן סימני וכתמי שמש שעל פניך, הם מנת חלקך לתמיד ואין פתרון? ובכן, התשובה היא כן ולא. כן, הזנחת העור היא לתמיד. העור שלך זוכר את כל שעבר עליו גם בינקותך ומשאיר עליו סימנים, אך בהחלט אין שום סיבה שאנשים יראו את זה.

 

כיום ישנם כמה וכמה טיפולים עבור כוויות שמש בפנים בעלי תוצאות טובות למדי- הן מאפשרות העלמות מלאה או כמעט מלאה של סימני הכוויות, צלקות, פיגמנטים והתקמטות העור שבאה בהיכבותם. יש רק להתעניין וללכת על זה.

 

העתיד

 

לגבי טיפול בכוויות כפי שאמרנו, אין בעיה- אגב לא רק טיפול של כוויות שמש, גם בנוגע למפגעי עור אחרים כגון כוויות קור, כוויות חום או כוויות מלייזר (למשל של טיפול הסרת שיער שלא צלח) יש הרבה פתרונות בשוק הפלסטיקה היום. השאלה היא לא מה תעשי עם הכוויות והצלקות הקיימות, אלא איך לשמר את העור שלך להבא.

 

אחרי טיפולי חידוש עור ייתכן ועורך יהיה רגיש עוד יותר, צריך הגנה עוד יותר דרסטית- לכן, הטיפול שלך אצל הפלסטיקאי לא מסתיים בהסרת הכוויה- אלא בהדרכה מפורטת על טיפוח וחידוש העור כדי לשמר את התוצאות ולא להופיע אצלו שוב.

 

יופי ובריאות


שלא כמו הרבה מתחומי הפלסטיקה, כל הקשור בחן וצחורות העור יש לו גם השלכה ישירה על הבריאות של העור.

 

עור לא מוגן מהשמש הוא גורם סיכון קשה לשלל בעיות של סרטן העור. לכן דאגי לעורך, חדשי וטפחי אותו.

 

טיפים עבור טיפול בכוויות

 

מטרתו של העור האנושי להגן על האיברים הפנימיים ולשמש להם מעטפת. פגיעה של חום קיצוני או קור קיצוני עלולה ליצור כוויה – ולהרוס את העור. כוויות יכולות להיגרם, כאמור, מקור עז, מחום גבוה (אם חשיפה ישירה לאש או מגע עם נוזלים חמים), מחשיפה לא מבוקרת לחומרים כימיים מסוכנים, עקב קרינה או זרם חשמלי.

 

הכוויות מחולקות לדרגות שונות, וחומרתן נקבעת על ידי הרופא המטפל. תהליך הטיפול בכוויות נועד כדי לעצור את החרפתן, להקל את הסבל הנגרם לחולה שעורו נכווה, וכמובן לגרום להן להחלים כמה שיותר מהר.

 

מיקום הכוויה, דרגתה והגורם לה מהווים משתנים הקובעים את הטיפול בכוויה. בכל מקרה של כוויה יש לפנות לטיפול רפואי, משום שאדם שאינו רופא לא יודע לזהות דרגות של כוויה, ויכול לגרום להחרפתה. רופא המשפחה ינחה את המטופל, ואם יש צורך יפנה אותו אל רופא עור המומחה בטיפול בכוויות ובשיקום העור.