הסרת קעקועים

.

 

 

רוצה לעשות הסרת קעקועים?

 

ייעוץ והצעות מחיר ללא התחייבות!

 

היום כבר אין צורך להשקיע זמן בחיפוש אחר מנתח פלסטי טוב, אתר שירות 10 בדק ומצא עבורכם מנתחים פלסטיים מכל הארץ שקיבלו ביקורות חיוביות והמלצות ממטופלים ועכשיו גם אתם יכולים להינות מייעוץ מקצועי בחינם והצעות מחיר ללא התחייבות, מלאו את טופס בקשה להצעת מחיר ועד 3 מנתחים פלסטיים יחזרו אליכם טלפונית, בדרך זו תקבלו תשובות לשאלות וגם תעשו השוואת מחירים.

 

מדריך קצר בנושא הסרת קעקועים - לנצח נצחיםלבטח, קורה לך לא פעם שאתה מסתכל בתמונות העבר שלך ושואל: "מה לעזאזל עבר לי בראש?"

 

התסרוקת הנפוחה של שנות השמונים, חולצות הבטן והג'ינס הקרוע של שנות התשעים או סתם טעם משונה שהיה שלך בלבד- ולא של התקופה כולה. במבט לאחור הדבר מעורר בך מבוכה קלה וצחוק- העיקר, שהיום אתה נראה אחרת. האומנם? האם גם היום, כאבא לילדים, נושק לארבעים- מתאים לך אותו קעקוע של דמון בתנוחה לא חינוכית במיוחד עם מלאכית, שיש לך על הכתף?

 

לא רק בחוץ

 

גם אם מדובר על קעקוע מוצנע- לעיתים קרובות למדי, מה שחשבת שתרצה ותוכל לחיות איתו בגיל 16 או 18 כשעשית אותו, מקשה מאד על חייך בגילאים מאוחרים יותר. נכון, אבא ואמא אמרו לך- אל תתחייב לקעקוע לכל החיים, אבל לא ממש הקשבת. מזל שיש אפשרות הסרת קעקועים היום.

 

ייתכן והחלטת בזמנו, שדינך כדין אנג'לינה ג'ולי וגם לך מתחשק להתחתן עם טבעת מקועקעת- כי הרי תחיו לנצח יחד- אך היום, אחרי הגירושין, אין לך את האופציה לתיקון אותו עשתה היא. הסרת קעקועים תבוא גם לעזרתך ולהבא- לכי על טבעת יקירה.

 

אז והיום

 

הסרת קעקועים קיימת כבר מספר לא מועט של שנים בשוק, אך עד היום ההסרה הייתה לוקה בחסר ונראתה ככוויה לא מחמיאה.

 

היום ישנה אפשרות לעשות הסרת קעקועים ללא צלקות בשיטות שונות, כולל הסרת קעקועים בלייזר.

 

לא מדובר על ניתוח מסובך, שיש צורך של אשפוז אחריו, אלא טיפול לייזר הדומה במשהו לטיפול להסרת שיער מבחינת אורכו והתחושה שלו.

 

ולמרות שישנה אופציה של הסרת קעקוע היום, עדיף שלא תיקח אותה בחשבון בעת עשית הקעקוע המקורי- שכן בעולם הסרת קעקועים מחירים לא זולים (גם אם סבירים) ומדובר על טרחה לא קטנה.

 

אלבום תמונות


כדי לדעת איך תראה אחרי ההסרה, תוכל לבקש תמונות של אנשים שעשו הסרת קעקועים לפני ואחרי במכון בו אתה מעוניין לעבור את התהליך.

 

קח בחשבון כי הסרת קעקועים צבעוניים וגדולים יקר יותר, באופן טבעי, וממושך יותר מאשר הסרת קעקועי שחור לבן קטנים.

 

טיפים עבור הסרת קעקועים


הסרת קעקועים מבוקשת על ידי חוזרים בתשובה, על ידי מי שהתחרטו על קעקוע שנעשה במשובת נעורים ומסיבות נוספות.

 

בעבר השיטה היחידה להסרת קעקועים הייתה באמצעות התערבות כירורגית: ניתוח להסרת העור או שיוף העור. שיטות אלו הותירו צלקות בעור, וניתן היה להסיר בעזרתן קעקועים קטנים בלבד.

 

כיום נפוצה ביותר הסרת קעקועים בלייזר, המתאימה לטווח גדול יותר של קעקועים, ולא מותירה צלקות.

 

התהליך מתבצע כאשר קרן הלייזר מחממת את אזור הקעקוע, והפיגמנט הכהה של הקעקוע סופג את הלייזר. נוצרת מעין כוויה מבוקרת, והגוף מבקש לסלק את הפיגמנט, שנדמה לו כגוף זר.

 

העור שטופל בלייזר מתקלף, ועמו מתקלפת שכבת הצבע של הקעקוע. כדי להסיר באופן מלא את רוב הקעקועים נדרשים כמה טיפולים, ובדרך כלל לא מספיק טיפול אחד.

 

ישנם גווני צבע של קעקועים בעיתיים מעט יותר להסרה כמו אדום או ירוק, אולם ככל שעובר הזמן נמצא פתרון גם להם, באמצעות שימוש באורכים שונים של קרן לייזר.

 

כמה עולה הסרת קעקועים?


הסרת קעקועים מחירים:

 

הסרת קעקועים בלייזר
טווחי מחירים - 120-350 ש"ח
מחיר לטיפול אחד
**יתכנו מספר טיפולים לפי גדול הקעקוע ומיקומו

 

הסרת קעקועים בניתוח פלסטי
טווחי מחירים - 7,000-12,000 ש"ח

ט.ל.ח