המסת שומן - מתייעצים, משווים וחוסכים

המסת שומן

.

 

 

רוצה לעשות המסת שומן?

 

ייעוץ והצעות מחיר ללא התחייבות!

 

היום כבר אין צורך להשקיע זמן בחיפוש אחר מנתח פלסטי טוב, אתר שירות 10 בדק ומצא עבורכם מנתחים פלסטיים מכל הארץ שקיבלו ביקורות חיוביות והמלצות ממטופלים ועכשיו גם אתם יכולים להינות מייעוץ מקצועי בחינם והצעות מחיר ללא התחייבות, מלאו את טופס בקשה להצעת מחיר ועד 3 מנתחים פלסטיים יחזרו אליכם טלפונית, בדרך זו תקבלו תשובות לשאלות וגם תעשו השוואת מחירים.

 

מהי השיטה החדשה לביצוע המסת שומן בלייזר


באנגלית:  Smartlipo

 

המסת שומן באמצעות מכשיר ה-Smartlipo היא פרוצדורה יחסית חדשה מאוד בישראל אולם בעולם מטפלים עם מכשיר זה בהצלחה יתרה כבר מספר לא מבוטל של שנים.

 

הסמרטליפו הוא מכשיר מבוסס לייזר ראשון מסוגו בעולם לעיצוב ופיסול הגוף וזאת על ידי הרס תאי השומן מתחת לעור.

 

הסמרטליפו מטפל בהצלחה בכיסי שומן, בליטות וגושי שומן הנוצרים לעיתים לאחר ניתוח מתיחת בטן ובמתיחת העור לאחר הטיפול בלייזר.

 

האזורים בהם ניתן לבצע המסת שומן באמצעות מכשיר הסמרטליפו הם הבטן, סנטר כפול, חזה, מותניים, גב, ירכיים, צוואר, זרועות ולמעשה כל אזור בו יש מצבור של שומן.

 

ניתן אף להשתמש במכשיר הלייזר לטיפול בהזעת יתר בבית השחי ע"י המסת בלוטות הזעה. אפשרות טיפול נוספת באמצעות המכשיר היא בתופעות הלוואי הנגרמות עקב הזרקת סיליקון נוזלי לצורך מילוי קמטים ושפתיים ה- סמרטליפו מפרק גרונולומות אשר נוצרו בהזרקת סיליקון ומחליף את השימוש בחומר הקורטיזון אשר מוזרק לאזור הבעייתי ללא הצלחה לטיפול בבעיות הסיליקון.

 

המסת שומן בלייזר מתבצעת באופן הבא

 

קרן הלייזר מפרקת את דופן תאי השומן וגורמת להרס תאי השומן אשר מתנקים מגוף האדם דרך מערכת הלימפה בפרק זמן של חודשיים לערך אז גם נראית לעין התוצאה הסופית מהטיפול בסמרטליפו. למכשיר הסמרטליפו יש כמובן אישור לשימוש ע"י מינהל התרופות האמריקאי FDA.

 

הגיל בדרך כלל בו עוברים המסת שומן הוא 25-60 אולם ישנם נשים שאף עוברות פרוצדורה זו בגילאים נמוכים ומבוגרים יותר. המטופל שמתאים לטיפול המסת שומן בלייזר הוא אדם בריא בעל משקל גוף יציב ושאינו מסוגל להיפטר משומן שאינו מגיב לדיאטה ופעילות ספורטיבית.

 

חשוב לזכור כי הכמות אותה ניתן להמיס בטיפול המסת שומן היא עד 1.5 ליטרים ולכן אין טיפול זה מחליף לדוגמא ניתוח מתיחת בטן או שאיבת שומן בינונית וכמובן אין הוא מחליף ניתוח שאיבת שומן גדולה בה ניתן לשאוב כחמישה ליטרים.

 

לפני תחילת טיפול המסת שומן

 

לאחר פגישת הייעוץ עם הרופא המטפל במכשיר הלייזר (אין זה הכרחי שמנתח פלסטי יבצע פרוצדורה זו) אין לבצע הכנות מיוחדות לפני הטיפול שכן בשונה מהשיטות הקונבנציונאליות בהן יש צורך בבדיקות דם כמו גם בדיקת קצב הלב ובדיקות נוספות אין צורך בבדיקות מקדימות. במקרים בהם המסת שומן נעשית בבטן או בסנטר יש להצטייד בחגורות מיוחדות אשר יחזיקו את אזור הטיפול לצורך הצלחה מלאה של הטיפול.

 

טיפים עבור המסת שומן


יש לוודא כי הרופא המטפל מנוסה בסוג טיפול זה ואף עבר הדרכה על המכשיר (בדרך כלל את ההדרכה על המכשיר עוברים בחו"ל. חשוב לראות תיק עבודות המסת שומן אותן ביצע הרופא לפני הטיפול כמו גם לקבל המלצות על הרופא בטרם נחליט עליו כעל הרופא שלנו.

 

יש לדאוג מבעוד מועד להכנה של חגורת בטן או חגורה/רצועה ל- סנטר כפול שכן חגורה/רצועה זו תלווה אותך מספר ימים עד שבועיים לאחר הליך קוסמטי זה חגורה זו חשובה מאוד לתוצאות הצלחת המסת שומן.

 

ישנם רופאים רבים אשר משתמשים בתוכנת מחשב אשר מדמה את האזור המטופל בהמסת שומן. בקשו מהרופא לראות כיצד יראה האזור המטופל שלך לאחר המסת שומן בלייזר.

 

כניסה ל-פורום המסת שומן מומלצת ביותר שם ניתן לקבל מידע וטיפים מגולשים אחרים ברשת האינטרנט אשר עברו המסת שומן וכמובן לשמוע עצות שימושיות נוספות שהרי אין חכם כבעל ניסיון!

 

מהלך המסת שומן בלייזר


המסת שומן באמצעות Smartlipo היא כירורגיה זעירה אשר יכולה להתבצע בכל מקום ואינה מחייבת שימוש בחדרי ניתוח על כל המשתמע מכך, כמובן שיש לשמור על סטריליות גבוה אבל אין זה אומר שיש צורך בחדר ניתוח לצורך כך.

 

בתחילת הטיפול הרופא המטפל יבצע הרדמה מקומית של האזור המטופל. לאחר מכן יחדיר הרופא המטפל דרך חתך קטן שיבוצע באזור המטופל (שני מילימטרים) קנולה דרכה עובר סיב לייזר אשר חודר אל מתחת לעור, הלייזר אשר מייצר אור אדום יפגע בתא השומן ויהרוס אותו לצמיתות. בזמן הפעולה ניתן לראות בבירור היכן פוגעים כתוצאה מהאור האדום אשר מופץ ע"י קרן הלייזר.

 

המסת שומן בלייזר נמשכת עד כשעה (תלוי באזור המטופל). ניתן לחזור על הטיפול בהמסת שומן או לבצעו באזור אחר בגוף לאחר שלושה חודשיים לערך.

 

זמן מנוחה לאחר המסת שומן


חצי שעה לאחר סיום המסת שומן ניתן לחזור הביתה. זמן ההחלמה קצר מאוד לעומת ניתוחים פלסטיים אחרים, אין צורך באשפוז, אפשר לחזור לעבודה יום למחרת עם הגבלה קלה. באזור הטיפול יופיעו שטפי דם אולם אלה יחלפו לאחר מספר קצר של ימים. מיד לאחר השחרור מהטיפול יש לחבוש את החגורה/רצועה תלוי באזור בו בוצעה המסת שומן אשר תפקידה להחזיק את אזור הטיפול.

 

כמה עולה טיפול המסת שומן?


מחיר של המסת שומן או מחירון של המסת שומן בדרך כלל אינו מפורסם ע"י המרפאות או המנתחים הפלסטיים ורק לאחר פגישת הייעוץ עם הרופא המבצע נמסר לך מחיר המסת שומן.

 

מקובל כי מחיר המסת שומן נע בין 6,000 ₪ ועד ל 8,000 ₪ כתלות באזור המטופל, ברופא המבצע וניסיונו וגורמים נוספים אחרים.

 

מחירי המסת שומן לא ניתוח

 

המסת שומן בלייזר
6,000-8,000 ש"ח

 

המסת שומן בזריקות
2,000-5,500 ש"ח

 

המסת שומן בשיטת בודי טייט
4,000-12,000 ש"ח

ט.ל.ח