איחוי קרום הבתולין - מתייעצים, משווים וחוסכים

איחוי קרום הבתולין

.

 

 

רוצה לעשות איחוי קרום הבתולין?

 

ייעוץ והצעות מחיר ללא התחייבות!

 

היום כבר אין צורך להשקיע זמן בחיפוש אחר מנתח פלסטי טוב, אתר שירות 10 בדק ומצא עבורכם מנתחים פלסטיים מכל הארץ שקיבלו ביקורות חיוביות והמלצות ממטופלים ועכשיו גם אתם יכולים להינות מייעוץ מקצועי בחינם והצעות מחיר ללא התחייבות, מלאו את טופס בקשה להצעת מחיר ועד 3 מנתחים פלסטיים יחזרו אליכם טלפונית, בדרך זו תקבלו תשובות לשאלות וגם תעשו השוואת מחירים.

 

מדריך קצר בנושא איחוי קרום הבתוליןבעבר הלא רחוק מאד, נשים שלא היו בתולות ביום נישואיהן נחשבו לכל הפחות לנשים לא הגונות ובמקרים הגרועים יותר סבלו מסקילה עד מוות- לא פחות.

 

נכון, יש עדיין מדינות "המתגאות" בהתנהלות ברברית כזו, אבל לא עליהן נדון היום. אנו נדון בשאלה שמקרנת רבים מאתנו- למה היום, בעולם פוסט שנות האלפיים, בו מותר לאישה להיות עם כמה פרטנרים שתחפוץ טרם הנישואין- יש נשים שבוחרות לעבור ניתוח איחוי קרום הבתולין טרם חתונתן?

 

מה זה בתולין?

 

מבלי להיכנס להסבר אנטומי מעמיק, נאמר שאישה עם קרום בתולין שונה מזו שבלעדיו ולמרות שיש דרכים אחרות "לאבד" את הקרום- הסיבה העיקרית קריעת קרום הבתולין הינה יחסי מין.

 

לכאורה, מובן למדי למה אישה החווה קרע שאינו קשור ביחסי מין מעוניינת לתקן קרום הבתולין קרוע-אם משמעותי עבורה להינשא בתולה.

 

כל שעליה לעשות, באם היא חושדת כי הקרום נבקע, הוא ללכת לרופא הנשים שלה, שיערוך עבורה בדיקת קרום הבתולין זריזה ויוכל לאמת או להפריך את חששותיה.

 

נדבך על נדבך


לקרום הבתולין משמעות עמוקה של טוהר ועומק באוכלוסיות רבות, כאלה המאמינות כי יש להישמר עד החתונה עם יחסי והמין אבל לא רק. נשים יכולות לרצות לעבור ניתוח איחוי קרום הבתולין כדי לנסות ולמחוק מגופן טראומה שעברו. לא תמיד מדובר במובן מאליו- כגון אונס- גם תאונת דרכים קשה מאד יכולה להסתיים, בין השאר, בבקיעת קרום הבתולין (עם הפגיעה במקום "הנכון") למרות שזה נדיר מאד.

 

איחוי קרום הבתולין נותן לנשים אלה את התקווה כי את אשר חוו הן יכולות לשמור לעצמן, אם בכך רצונן, או לפחות להשכיח מגופן ולחוות את החוויה הראשונית לה ציפו עם בחיר ליבן.

 

גם נערות צעירות מאד שהחלו את חיי המין מוקדם מדי ורוצות לחזור בהן, יקבלו הזדמנות שנייה בעזרת איחוי קרום הבתולין.

 

ללא וותק


הניתוח, בטוח ושגיר, אינו שונה במהותו מניתוחים קוסמטיים "פשוטים" אחרים. עם זאת ניתוח שחזור קרום הבתולין הינו ניתוח חדש יחסית. אין ספק כי מדובר על פריצה בכל הקשור לעולם האישה ובחירתה החופשית. חשוב לציין כי לניתוחי איחוי קרום הבתולין מחיר סביר בהחלט.

 

כמה עולה ניתוח איחוי קרום הבתולין?

 


איחוי קרום הבתולין – 5,000-10,000 ש"ח

ט.ל.ח